Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba 3 gündür yumurtlama kanaması yaşıyorum orucumu da bozmadım ama bildiginiz açık kırmızı kan boyle adet kani da gibi degil sulu gibi sanki biryeriniz kesilmiş de kan akiyor gibi pıhtı hiç yok. Hergün öğle saatlerinde başlıyor aksama dogru temizleniyorum sabaha kadar hicbirseyyok. 3 gündür aynen bu sekildr devam ediyor. Ne yapmam lazım
Yumurtlama kanamasi degil anlattığın gibiyse. Hâlâ ayni şekilde sürerse uzman bir doktora görünmelisin

Canim bende senin gibi stres yapıyorum fazlasıyla Allah büyüktür olacak inşallah içini ferah tut
Insallah ya insallah.rabbim kimseyi kimsenin çocuguna heves ettirmesin.kimsenin kucagini bos birakmasin.ferah tutmaya calisiyorum ama zor ya bide adeti bekliyosun oda gelmiyoo zmn daha cok stres oluyo insan

Insallah ya insallah.rabbim kimseyi kimsenin çocuguna heves ettirmesin.kimsenin kucagini bos birakmasin.ferah tutmaya calisiyorum ama zor ya bide adeti bekliyosun oda gelmiyoo zmn daha cok stres oluyo insan
Amin canım amin şu mübarek ay da Allah herkesin yüzüne baksın kimseyi evlatsızlıkla sınamasın

Aselece Aselece yine ben geldim🙈
Ben hala adet olmadim ve dunden beri adet agrisi sancisi cekiyorum ama gelen giden yok.sadece biraz islaklik ve 0az akinti geliyo.ama agridan ölüyorum.ne yapsam bilemedim sana sormak istedim😔😔

Aselece Aselece yine ben geldim🙈
Ben hala adet olmadim ve dunden beri adet agrisi sancisi cekiyorum ama gelen giden yok.sadece biraz islaklik ve 0az akinti geliyo.ama agridan ölüyorum.ne yapsam bilemedim sana sormak istedim😔😔
Bekle kuzum adet olana kadar agir bir sey kaldirma Allah büyüktür umut kesilmez. Bekleyelim mevlam neyler neylerse guzel eyler insallah guzel bir sonuc cikacak baska bir testle sabah ilk idrarla denesen sansini diyecem eger stres yaratmayacaksa sende

Bekle kuzum adet olana kadar agir bir sey kaldirma Allah büyüktür umut kesilmez. Bekleyelim mevlam neyler neylerse guzel eyler insallah guzel bir sonuc cikacak baska bir testle sabah ilk idrarla denesen sansini diyecem eger stres yaratmayacaksa sende
Daha test yapmama gerek kalmadi malesef 😔😔adet oldum galiba pede vuran yok ama peceteyle silince acik pembe bi sekilde vuruyo aksama sökulur buyuk ihtimal😔😔

Daha test yapmama gerek kalmadi malesef 😔😔adet oldum galiba pede vuran yok ama peceteyle silince acik pembe bi sekilde vuruyo aksama sökulur buyuk ihtimal😔😔
Olsun nasip de takma kafana sagligin yerinde cok şükür bur sonraki aya guzelce baslangic yapariz olur mu

Olsun nasip de takma kafana sagligin yerinde cok şükür bur sonraki aya guzelce baslangic yapariz olur mu
Aynen nasip elden gelecek bisey yok.2 senedir deniyorum artik cok sıkıldım.ara verecem cok bunaldm cunku eger fikrim degisirse haberlesiriz yine.allaha emanet ol hakkini helal et.allah razi olsun💕

Kızlar Ben dun temizlendim yumurtlamanin ertesi günü nden itibaren 7 gun boyunca pihtisiz kokusuz kanamam oldu anlamadim gitti nedenini bilen var mı? Veya başına gelen var mı?

Hayirli aksamlar kizlar benim bugunlerde kasik agrim basladi hafif hafif arada sanci giriyor ama cok hafif. Ic camasira dogru yogun bi akinti hissettim baktim ic camasirim kupkuru. Goguslerde hassasiyet yok ama hafif sıkınca kucucuk bi aci giriyor yok denecek kadar az. Bu ay adetim bittikten sonra caksir kullandim biliyorsunuz. Yumurtlama da yakaladim catlama da cok sukur. 6 gun suren kokusuz pihtisiz su gibi kanamam da oldu yazmistim. Cok umutluyum bu belirtiler psikolojik olarak da olabilir. Cok istiyoruz ondan mi bilmiyorum bat 6 mayis dun gebelik testi negatif, bugun ovülasyon negatif guzel seyler olsun kizlar dua edin bana bir kaybim var 🙏

Hayirli aksamlar kizlar benim bugunlerde kasik agrim basladi hafif hafif arada sanci giriyor ama cok hafif. Ic camasira dogru yogun bi akinti hissettim baktim ic camasirim kupkuru. Goguslerde hassasiyet yok ama hafif sıkınca kucucuk bi aci giriyor yok denecek kadar az. Bu ay adetim bittikten sonra caksir kullandim biliyorsunuz. Yumurtlama da yakaladim catlama da cok sukur. 6 gun suren kokusuz pihtisiz su gibi kanamam da oldu yazmistim. Cok umutluyum bu belirtiler psikolojik olarak da olabilir. Cok istiyoruz ondan mi bilmiyorum bat 6 mayis dun gebelik testi negatif, bugun ovülasyon negatif guzel seyler olsun kizlar dua edin bana bir kaybim var 🙏
İnşallah Allah gönlüne göre versin

Canim o belirtiler bende de oluyor kasıgıma ağrı giriyor sanki iç çamaşırım batmış gibi hissediyorum bakıyorum hiç bişey yok psikolojikmen öyle hissediyorsun Allah büyük Hayırlısıyla nasip eder inşallah

Kızlar yarın adet günüm. Ovulasyon testleeim bu şekilde çıkıyor, dün gebelik testim negatif çıktı. Yorumlar mısınız?

Eklentiler

• 20200505_142305.jpg
    20200505_142305.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 30
X