Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar benim test takibimi instagram da bir abla yapıyor testleri ondan alıyorum ve gerçekten çok ilgili ... kullanıcı adı. testleri ona atıyorsunuz o size şu günler ilişki diyor ve tavsiye veriyor macun tarifi vesaire gerçekten çok ilgileniyor mutlaka tavsiye ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim test takibimi instagram da bir abla yapıyor testleri ondan alıyorum ve gerçekten çok ilgili ... kullanıcı adı. testleri ona atıyorsunuz o size şu günler ilişki diyor ve tavsiye veriyor macun tarifi vesaire gerçekten çok ilgileniyor mutlaka tavsiye ederim :)
Canim kullanıcı adı ne

Aselece Aselece merhabaa.guzel haberlerle gelemedim malesef.bugun gebelik testi yaptim ve koskoca bi tek cizgi.yumurlamayi beraber takip etmistik ve pik catlama ve sonraki gunu degerlendirmistik ama olmadi.bugum yumurtlamadan itibaren 13.gun.sence erken mi yaptim yoksa bi kac gun daha beklese miydim?

Eklentiler

• 15877954238912431497704709955272.jpg
    15877954238912431497704709955272.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 41
Aselece Aselece merhabaa.guzel haberlerle gelemedim malesef.bugun gebelik testi yaptim ve koskoca bi tek cizgi.yumurlamayi beraber takip etmistik ve pik catlama ve sonraki gunu degerlendirmistik ama olmadi.bugum yumurtlamadan itibaren 13.gun.sence erken mi yaptim yoksa bi kac gun daha beklese miydim?
Adet gunune kadar bekle istersen gec dollenme olabilir

Kızlar dün yumurtam çatladı değerlendirdik bugün iftardan sonra hafif kanamam olmuş çatlama kanaması olabilir mi lütfen bana birşey söyleyin

Bakalim adet gununu bekleyelim canim

Aselece Aselece canım ben bişey soracam dün yumurtlamam oldu bugün de catladi dünü değerlendirdik ama bugün ve bundan sonra ilişki olmayacak yine de tutma ihtimali var mı yoksa öbür aya mu kaldı umutlar

Aselece Aselece canım ben bişey soracam dün yumurtlamam oldu bugün de catladi dünü değerlendirdik ama bugün ve bundan sonra ilişki olmayacak yine de tutma ihtimali var mı yoksa öbür aya mu kaldı umutlar
Canim hamilelik sansini yüzde 90 artirmak icin pik gunu catladigi gun ve 2 gunu degerlendirmen gerekir. Iliski olmayacaksa spermin 36 ile 72 saat arasinda canli kalabilme ihtimaline karsi nasip deyip bekleyeceksin. Birde adete kadar iki gune bir 3 gune bir iliski olmasina dikkat edin nasip insallah tutar kuzum

X