Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo tam pik yapmis masallah. Degerlendir mutlaka bugunu catlayana kadar teste ve iliskiye decam canim catlayinca plan cizeriz
Ay valla cok mutluyum o yuzden 🤭 bu testi de bugun öglede yaptim merakimdan catlamis mi diye bi soluklasti gibi geldi bana🤗

Eklentiler

• 20200414_121110(0).jpg
    20200414_121110(0).jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 28
  • 20200414_172209.jpg
    20200414_172209.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 31
Stres yapma canim bugünü degerlendir muhtemelen yarin zaten catlayacak. Ona gore plan yapariz.. hadi hayirlisi olsun inşallah
O koyu cizgiyi gordum ya butun stresim gitti.cok rahatladim açikçasi.bu aksamda test yaptim digerlerinin saatinde böyle cıkti. 20200414_201206.jpg
Ilişki de şöyle oluyo testi sekizde yapiyorum iliski 12den sonra oluyo o yuzden takvimde boyle isaretliyorum da acabaa dogru yolda miyim bu gece bos gecmeyi dusunuyorum 🙄🙈

Eklentiler

• Screenshot_20200415-011813_My Calendar.jpg
    Screenshot_20200415-011813_My Calendar.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 26
Rica ederim canım yumurtlama bşr gün de sürebilir iki de üçte üç günden çok yumurtlama görene çok denk gelmedim ama bugün değerlendir çatlama gördüğün güne kadar çatlama günü dahil değerlendir 🙏inşallah tutar
Canım bugün yine yaptım az önce bişi yemedim henüz kahvaltı yapmadım ilk idrar da değil eminiz dimi çatladığına🙈🥰
5E0EFC6A-206C-4467-8750-5A7868FD12CA.jpeg

Eminiiz çatlamış güzellik❤ama bu normal bişey zaten çatlayacaktı senin daha önce çatlama sorunun mu vardı çok üzerine düşünce bu konunun merak ettim 🤷🏼‍♀️
🥰❤️ canım benim yumurtlamama sorunum var Bütün testlerim yapıldı yumurta takibi yaptı doktor yumurtalama oluşmadı klomen çatlatma iğnesi kullandım Şubat ayında tutmadı sonra gidecektim tekrar virüs çıktı gitmedim bende kürleri denemek istedim bu süreçte çakşır kökü suyu kullandım sonuç bu inanamadım o yüzden 🙈

:anneadayı::KK73:
🥰❤ canım benim yumurtlamama sorunum var Bütün testlerim yapıldı yumurta takibi yaptı doktor yumurtalama oluşmadı klomen çatlatma iğnesi kullandım Şubat ayında tutmadı sonra gidecektim tekrar virüs çıktı gitmedim bende kürleri denemek istedim bu süreçte çakşır kökü suyu kullandım sonuç bu inanamadım o yüzden 🙈
Çok sevindim canım inşallah hayırlısı ile tutar 12 gün sonra mutlu haberini alırız inşallah ❤❤❤❤🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤰🏽🤰🏽

Birde çatlama oldu ya kaç gün daha deniyelim dünü değerlendirdk🤭🙈🙈🥰
Artık değerlendirmene gerek yok canım dinlen zaten üst üste değerlendirdin yumurtlama değerlendirince kasık bel ağrısı bide baş ağrısı yapıyor genelde bunlar olursa adet olucam deyip evham yapma hatırlatmış olayım 🙏❤️

Stres yapma canim bugünü degerlendir muhtemelen yarin zaten catlayacak. Ona gore plan yapariz.. hadi hayirlisi olsun inşallah
Aselece Aselece Normalde testleri 20.de yapiyorum ama yumurtlamayi gordukten sonra meraktan gunduz de yaptim catlama olmus mu diye🙈
Bugun catlama oldu dimi daha iliski olmali mi

Eklentiler

• 20200415_164719.jpg
    20200415_164719.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar yumurtalama sonrası yapışkan ve uzayan sıvı oldumu.bildiğim kadarıylA öncesindw olur bu sıvı. Bnim bugun yogun şekilde oldu. Ovulasyon testlerime göre yumurtlama oldu çatladı

Kızlar yumurtalama sonrası yapışkan ve uzayan sıvı oldumu.bildiğim kadarıylA öncesindw olur bu sıvı. Bnim bugun yogun şekilde oldu. Ovulasyon testlerime göre yumurtlama oldu çatladı
O sıvı herkeste farklı zaman da gelebilir öncesi sonrası kişi ve kişinin hormonlarına göre değişir

O sıvı herkeste farklı zaman da gelebilir öncesi sonrası kişi ve kişinin hormonlarına göre değişir
Geçen ay adetim bittikten 3 gün sonra akıntım geldi. Bu ay adetim bittikten sonra takıp ettim kendimi gelmedi.teste göre 5gün önce yumurtlama ve çatlama oldu. Açıkcası kafama taktım ovulasyon testi yanıltımı die. Dün yapmadım testi. genelde öğlen saat 15.de yapıyordum bu akşam yapsam olurmu yoksa yarını bekleyim mi.

X