Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
At kız bakalım hepimiz ovülasyoncuyuz🤣🥰
Biri dün diğeri bugün ki testim 🙈
B2274655-A90C-4D0A-99FA-0F5332069093.jpeg

Eklentiler

• 8A8188E2-CD38-4270-A544-7F8341B03807.jpeg
    8A8188E2-CD38-4270-A544-7F8341B03807.jpeg
    146,7 KB · Görüntüleme: 47
Bence dunku yumurtlamaydi bugun de yumurtlama gibi duruyor t cok koyu değil ama bu testlerde bazen tam koyu olmuyor siz yine de degerlendirin bence ya da yarin degerlendirin zaten catlama olunca 4 gun degerlendirmeniz gerekecek spermler dinlenirse daha kaliteli olur
Dün değerlendirdik canım o zaman yarın değerlendirelim dediğin gibi kalite de önemli 🙈

Teşekkür ederim canım peki kaç gün sonra çatlar acaba 🙈🥰
Rica ederim canım yumurtlama bşr gün de sürebilir iki de üçte üç günden çok yumurtlama görene çok denk gelmedim ama bugün değerlendir çatlama gördüğün güne kadar çatlama günü dahil değerlendir 🙏inşallah tutar

Bence dunku yumurtlamaydi bugun de yumurtlama gibi duruyor t cok koyu değil ama bu testlerde bazen tam koyu olmuyor siz yine de degerlendirin bence ya da yarin degerlendirin zaten catlama olunca 4 gun degerlendirmeniz gerekecek spermler dinlenirse daha kaliteli olur
O resim de ayın 13ü yumurtlama dimi ben öyle gördüm

Rica ederim canım yumurtlama bşr gün de sürebilir iki de üçte üç günden çok yumurtlama görene çok denk gelmedim ama bugün değerlendir çatlama gördüğün güne kadar çatlama günü dahil değerlendir 🙏inşallah tutar
İnşAllah canım benm normal de yumurtlamam olmuyor doktor öyle söyledi bütün testler normal çıktı yumurta takibi yapınca böyle cıktı snra klomen ve çatlatma iğnesi kullandım Şubat ayında tutmadı. Virüs var diye doktora gitmedim bende çakşır kökü suyu kullandım yumurtlamayı gördüm çok şükür inanamadm buna şmdi eğer çatlamazsa diye korkuyorum 😕

X