Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sogan kurunu yaptigin ay gebelik çalışması yapmamalisin. Cunku rahim icini temizlediği icin bebek olussa bile dusmesine sebep olur.

Belirtilerim falan vardi saatine sivi alimina her seye dikkat ettim. Sonucta yumurtlama olmasa hic koyulasmamasi gerekmez miydi ? Oteki ayda takip edeyim bakalim nasil olcak.
Canim adet bitimi başla adet baslayana kadaar teste devam et.. günlük bana testleri at.. biriktikçe toplu resim at. Pik oldugunda iliski plani cizeriz.. biliyorum dikkat ediyorsun ama bazi ay yumurtlama olamayabilir bu bir sorun değil canini sıkma bazen rahim kendini yeniler onarır bu yuzden de vucut degisiklige ugrar.. hersey saglik için bakalim diger ay yumurtlama takibini beraber yapalim gun gun.. yalniz bana ozelden at mesajlari burda atlayabiliyorum bir ay daha bosa gitmesin

Cok tesekkur ederim Allah razi olsun adet olayim da duzenli olarak gonderirim sana.

Merhaba kızlar nasılsınız gecen ay korundum kıstım olmustu klomenden bugun ucucnncu gunum cok sukur kaybolmus buay ıns guzel haberler alırız Aselece sen nasılsın bebısın nasıl cnm

Merhaba kızlar nasılsınız gecen ay korundum kıstım olmustu klomenden bugun ucucnncu gunum cok sukur kaybolmus buay ıns guzel haberler alırız Aselece sen nasılsın bebısın nasıl cnm
Merhaba canimm hosgeldin hadi guzel bir baslangic olsun senin icin.. Rabbim bazen guzel baslangiclari guzel sonuclarla taclandirir.. iyiyiz canim zombi gibi geziyorum ortalikta uykusuzluk 2 saate bir emzirmekten bitkin düştüm ama bebegim iyi olsun yeter bana

Anne olmanın tadını alınca yorgunlugun gecıyordur cnm buay cok olumlu olmaya geldım 21 kasım dogum gunum belkı dogum gunu hedıyesı olur banada ınsallah buay guzel mucızelerımız olsun

Anne olmanın tadını alınca yorgunlugun gecıyordur cnm buay cok olumlu olmaya geldım 21 kasım dogum gunum belkı dogum gunu hedıyesı olur banada ınsallah buay guzel mucızelerımız olsun
Hadi insallah dualarim seninle.. Rabbim hayirlisini versin

Anladığım kadarıyla senin yumurtlaman hemen oluşuyor. Onlar standart yumurtlamayı baz alarak 14,15 gün diyorlar yumurtlama günün ne zaman ise o zaman bırak adetin 2 günü be yumurtlama zamanına kadar iç düzenli kullanırsan işe yarar neden yaramasın. Günde iki öğün içeceksin zaten. Hiç deme öyle ne zaman olacağını bilemezsin. Bir bakmışsın ki gebesin her ay bir umut demektir

Merhaba kızlar iki gündür testim pik nasıl değerlendirmeliyim dün geceyi değerlendirdim kaç gün daha değerlendirmeliyim

Eklentiler

• image.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba kızlar iki gündür testim pik nasıl değerlendirmeliyim dün geceyi değerlendirdim kaç gün daha değerlendirmeliyim
25 26 degerlendirilmeli teste devam et catlamayi gorene kadar canim. Ve catlamayi gorene kadar iliskiye de devam etmelisiniz. Catlamyi gorunce 2 gun da iliski olmali sonra dinlenirsiniz..

Merhaba kızlar aranıza dönmenın mutlulugunu yasıyorum korunma bıttı şükür 7.günüm test yaptım cok sılık ama paylasıyorum bıkacgın sonra duzenlı yapmaya basların

Eklentiler

• 88D0464A-9624-4185-A122-1DE3F46D4DEB.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 34
Şuan aynı durumdayım. Ağrım var fakat yumurtlamanın geçmiş olması lazımdı. Bu ağrılar mahvetti beni

Merhaba kızlar 10.gunum daha koyu gıbıydı daha oncekı testlerımdrn hergun yapmaya baslayayımmı

Eklentiler

• 8AAC8E72-7CB5-4217-A6E2-67CB8CB75A8D.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 6D4EA97D-BEF2-4B9F-A1C2-6E9B546D6E03.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…