Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla ogunler delip geçiyo kusum ya :KK43: Allah bana resmen bebegi ödül olarak vermiş insanın dusununce aklı almıyo yoksa 1 gun arayla annemi kaybettim bi gun önce kalbi duyduk sevndik ne diyeyim lafın bıttı yer :KK43:
Aynen canimmm
Zaman herseyin ilaci insallah guzel bi haber verirsin bize
Sakin olumsuz dusunme allah buyuk 🙏🙏🙏

söylemezmiyim ilk sıze sölicem kaynanamdan da önce :) hersyi ilk sizinle paylatm bizim cocuk oldu ztn bu bebek :) ilk ögrenmeye gttğim gunler falan:):emir_bebek::dua::KK49:rabbim en kısa zmanda nasip etsın sızın sevncınızı yasayalım hep brlkte ıns

Amiin canım amiin
ne hissdiyosunz tahminleri alalım :)
Erkek bence :KK71:

kızlar merhaba, ovulasyonum nasıl ? henüz pik değil dimi?

Eklentiler

• 72568236-3f85-4ac8-9a7e-2380953a030b.jpg
    72568236-3f85-4ac8-9a7e-2380953a030b.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 22
ayyyyy bn erkek çok istyrm ve hiç sebebi yok yani hamile değilken hatta evli değilken bile erkek istyodum agzın bal yesın kız :)
Başta sağlıklı gelsin kucağına sonrası da gönlünce olsun canım :KK36: Ağzım bal yemese de olur gebe kalayım yeter :KK61:

20190905_160756.jpg
Aselece Aselece yine aynisi oldu gecen aynı gibi
Koyulasmadan aciliyo rengi adet dongum 25 26 yani geç catlama ihtimali olabilirmiki

Arkadaşlar ya övül testine devam ediyorum sizce ne zaman yumurtladim..dün krem akintim vardı ve kasiklarimda batma vardı..bat tarihim 11-12 Eylül..
Screenshot_20190905-155538.png

Aselece Aselece canım geç yumurtlama olur mu sence? Doktor inofolic combi yazarken kaliteli yumurta oluşturacagini söyledi sence etkisi var mıdır? Bir de son iki aydır hep erken regl oluyorum 26-24 gibi. Çatlamadan on dört gün sonra regl gelir deniyor ya herkeste aynı olmaz değil mi? İnşAllah yumurtlamayi görürüm 🙏 HSG çektirdiğime bin pişmanım vücudumun tüm dengesini bozdu 😔
Eki Görüntüle 2304652
Sabirla devam et canim. Piki göreceksin testlerin guzel ilerliyor. Bu arada erken ragl gelmesi kimi zaman rahim kendini gebelige hazirladigi icin olur az kaldi sabır kurtulacaksin ovu takibinden :KK66:

X