Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2303191
13 ve 14. gün evde olmadığım için test yapmamistim acaba o gün mü catladi?14. gün birliktelik olmuştu bide dün adet olacakmış gibi bı sancım oldu yumurtam çatlıyor kesin dedim siliklesti
Canim o yapmadigin iki gunu bilemem ama pik hic olmamis duzenli iliskiye devam edin ve testi de yapmaya devam et gec yumurtlama yada ikinci yumurtlama olursa kacirmazsin en azindan. Piki görmedim diye de üzülme bu ay pik gormesen bile duzenli iliskiyle belki gebelik olacak yeter ki inan pes etme olur mu. Insallah sonucumuz hayirli olur

12.gun akşam 10 da yaptıgım test diğer ikisini aynı anda 14.gün 17 00 da yaptım Değerlendirme bekliyorum
Tamam canim gordum 13. Yu de. 12 13 pik olmus 14 catlamis adetin 28 gunluk periyot iceriyor bu ay. Iliski olarak 12 13 14 15 16. Gunler degerlendirilmeli mutlaka ara vermeden olur mu. Sonucun hayirli olur insallah

Canim o yapmadigin iki gunu bilemem ama pik hic olmamis duzenli iliskiye devam edin ve testi de yapmaya devam et gec yumurtlama yada ikinci yumurtlama olursa kacirmazsin en azindan. Piki görmedim diye de üzülme bu ay pik gormesen bile duzenli iliskiyle belki gebelik olacak yeter ki inan pes etme olur mu. Insallah sonucumuz hayirli olur
Gün aşırı ilişkiye devam ediyoruz Perşembe günü de akıntıyla birlikte tırnak ucu kadar kan geldi bende de pko var normalde düzenli olmuyor ama geçen ay ilk defa düzenli oldu acaba bu ay catlamadi yine kist mi oldu diye düşünmeden edemiyorum. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😊

19. Gundeyim hala yumurtlamadim kizlar smdi progesteron vermeye gtsem cuma 22. Gun yumurtlamamis olursam cikmaz bisey 🤧 ooff offf

Naptın canım yaptırdın mı? Şu progesteron tahlilini sağlık ocağı yapıyormu bende yaptırmayı düşünüyorum bu ay koyulaşma oldu ama tam pik değil sanki emin olamadım
15.günde doktora gittim kontrol için alttan baktı kist var dedi küçükmüş ama yumurtlamam hakkında bişey söylemedi burdan bakamayız falan böyleleride beni bulur canım sıkıldı☹ o gün yumurtlama zamanlarımdı halbuki
Üff beklemek ne zor

Gün aşırı ilişkiye devam ediyoruz Perşembe günü de akıntıyla birlikte tırnak ucu kadar kan geldi bende de pko var normalde düzenli olmuyor ama geçen ay ilk defa düzenli oldu acaba bu ay catlamadi yine kist mi oldu diye düşünmeden edemiyorum. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😊
Canim kötü düşünme bir bakarsin once adetin düzene girer vücudun duzene girmis olur sonra da gebelik olur kolayca.. bakalim devam et

Merhaba benim testimi de yorumlar mısınız? Aselece Aselece
IMG_20190831_151743-800x600.jpg

Tamam canim gordum 13. Yu de. 12 13 pik olmus 14 catlamis adetin 28 gunluk periyot iceriyor bu ay. Iliski olarak 12 13 14 15 16. Gunler degerlendirilmeli mutlaka ara vermeden olur mu. Sonucun hayirli olur insallah
Teşekkürler canım 12 13 değerlendirilmedi eşim burda yoktu şehir dışında çalışıyor ama 14 15 değerlendirildi 16 yı da yarın artık değerlendirecez inşallah hayırlısı ile tutar 🙏🏻☺️

Herkese merhalabar Aselece Aselece merhaba canım dün yazdım ama görmedin sanırım.
21.günde başlayan şeffaf akıntım 22.günde daha beyaz kremsi bir hal alıp 23.gün yani bugün sarımtrak renk aldı ve kasıklarımda batmalar var acaba yumurtlama olur mu ki ya🤔
PhotoGrid_1567262924328.jpg

Herkese merhalabar Aselece Aselece merhaba canım dün yazdım ama görmedin sanırım.
21.günde başlayan şeffaf akıntım 22.günde daha beyaz kremsi bir hal alıp 23.gün yani bugün sarımtrak renk aldı ve kasıklarımda batmalar var acaba yumurtlama olur mu ki ya🤔 Eki Görüntüle 2303230
Canim dun cvp yazmistim ben buna ki... 11 12 13 14. Gunler degerlendirilmeliydi. Diger testlerde yumurtlama görünmüyor. Her akinti yumurtlama degildir. Vajina çalıştığı rahim.yenilendigi icin de akinti.olur.

Merhaba benim testimi de yorumlar mısınız? Aselece Aselece Eki Görüntüle 2303199
Ustlerine 9. 10. Gun diye yaz canim. Yumurtlaman erken olacak gibi.. bu arada bugunu degerlendir teste dayali demiyorum duzenli iliskiyi bugun baslatin pik olana kadar. Mesela bugun iliski oldu sonraki iliski sali gunu olsun. Eger sali gunune kadar piki gorursek zaten ara vermeden olacak

Canim dun cvp yazmistim ben buna ki... 11 12 13 14. Gunler degerlendirilmeliydi. Diger testlerde yumurtlama görünmüyor. Her akinti yumurtlama degildir. Vajina çalıştığı rahim.yenilendigi icin de akinti.olur.
Dünden önceki gün yazmıştım ona cevap olarak bunu yazmıştın kuzum dünde akıntının kremsi hal aldığını yazmıştım cevabın için teşekkür ederim 11 12 13 değerlendirildi beklemede kalayım o zaman.artık ovu testi de yapmayacağım nasipse olmuştur zaten olmadı obur ay 😘

Dünden önceki gün yazmıştım ona cevap olarak bunu yazmıştın kuzum dünde akıntının kremsi hal aldığını yazmıştım cevabın için teşekkür ederim 11 12 13 değerlendirildi beklemede kalayım o zaman.artık ovu testi de yapmayacağım nasipse olmuştur zaten olmadı obur ay 😘
Akıntı cok kafana takiliyorsa canim akintinin yogun oldugu gunleri degerlendir aklinda suphe kalmamis olur. Vucudunu en iyi sen tanirsin.. akinti sana degisik geldiyse degerlendir bakalım

X