Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20190828_112840_HDR.jpg
20190828_112840_HDR.jpg
20190828_112840_HDR.jpg
kizlar benim bugun hesaplarima gore yumurtlama gunum ama akintim filannda yok test yaptim bu sekil çıktı adetimden sonra her gunn yaptim koyulasma oldu giderek bugun ku yaptigim da bu sizce daha günü varmı yardimci olurmusunuz

Eki Görüntüle 2302413 Eki Görüntüle 2302413 Eki Görüntüle 2302413 kizlar benim bugun hesaplarima gore yumurtlama gunum ama akintim filannda yok test yaptim bu sekil çıktı adetimden sonra her gunn yaptim koyulasma oldu giderek bugun ku yaptigim da bu sizce daha günü varmı yardimci olurmusunuz
canım yumurtlama gününe doğru gittikçe koyulaşır ama bugün pik günün değil...
Pik günü mutlaka T çizgisi C çizgisi kadar yada daha fazla koyu ve belirgin olur

canım yumurtlama gününe doğru gittikçe koyulaşır ama bugün pik günün değil...
Pik günü mutlaka T çizgisi C çizgisi kadar yada daha fazla koyu ve belirgin olur
Yani yapmaya devam ediyim koyulasir diyorsun oylemi ben sana daha önceki yaptiklarimida atiyim

Kızlar adette yok testte negatıf dua edın buyuk ıhtımal yumurtam kıst oldu korkuyorum yarın dr a randevu aldım😭

canım aynen bakkkk.. 27 sinde biraz koyulaşmış bugünde... yumurtlama gününe yakın koyulaşma oluyor ve koyulaşıyor... çatlama olduğundada yavaş yavaş silikleşiyor.. denemeye devam et...
ama şunuda unutma cnm.. hepimiz her ay yumurtlayacaz die kaide yok.. bazen yumurtlamayabiliriz.. regl olmaya yakında koyulaşıyor.. ama bence yumurtlama yakın denemeye devam et

Tabi oyle her ay olcak diye bisi yok ama Hani dün koyu gibi cikmisti bugun de biraz silik cikti dune göre kafam karisti sormak istedim o zaman ben yapmaya devam edeyim canim

canım aynen bakkkk.. 27 sinde biraz koyulaşmış bugünde... yumurtlama gününe yakın koyulaşma oluyor ve koyulaşıyor... çatlama olduğundada yavaş yavaş silikleşiyor.. denemeye devam et...
ama şunuda unutma cnm.. hepimiz her ay yumurtlayacaz die kaide yok.. bazen yumurtlamayabiliriz.. regl olmaya yakında koyulaşıyor.. ama bence yumurtlama yakın denemeye devam et
Tabi oyle her ay olcak diye bisi yok ama Hani dün koyu gibi cikmisti bugun de biraz silik cikti dune göre kafam karisti sormak istedim o zaman ben yapmaya devam edeyim canim

evet tatlım yapmaya devam.. bende tün T çizgisi koyu idi.. pik dündü.. bugün normalde silikleşmesi lazımdı.. çatlamamış yumurtam... hala T koyu..

Ben daha hic goremedim piki normalde hesabıma gore bugun ama tabi ama tarihi hesaplar tutmuyo hic bi zaman zaten bu ay da ilk kez kullaniyorum bunlari hayirlisi insallah hayal kirikligi olmaz :))

Imsallah cok, teswkkur ederım ablaöda cubuk pozıtıf cıkmıstı 10 gun sonra doktora gıttı kan degerı dusuk rahmındede bısey yok cocul falan yok dedıler. Kız husrananugradı meger kımyasal gebelıkmıs. Adetınde bebegı dusurmıs bebek dsutugu halde 2 ay boyunfa gebelık belirtileri devam edıyormus. Bızde sevinmiştik. Benmde oylr olur dıye korkuyorm gercı benm en son adetım adet gıbı degılde ılk gun kırmızı dıge r2 gun jahvrengı camurumsu seyler geldo 3 gun surdu. Bende nolıyor dedım nıye kahverengı akıntı gelıyor dedm yerlesme kanamasıymıs meger. Insaşlah bı sorun cıkmazda kucahıma alrım allah bekleyen ısteyen herkese nasıp eder ınsallahhh. Bıde evde tavsnaım var ılk goz agrom bebek gıbı bakıyorum ona esimde bemde herkes onu bırak kılı hasta eder faln diyorr ama ondan vazgecmem kı 😥 yarın kannvermeye gıdıvem devlet hastanesınde kan testı nasol olır hemen cıkarmı uzak yerden gıdıcez gıt gel yapmaualm diye

Imsallah cok, teswkkur ederım ablaöda cubuk pozıtıf cıkmıstı 10 gun sonra doktora gıttı kan degerı dusuk rahmındede bısey yok cocul falan yok dedıler. Kız husrananugradı meger kımyasal gebelıkmıs. Adetınde bebegı dusurmıs bebek dsutugu halde 2 ay boyunfa gebelık belirtileri devam edıyormus. Bızde sevinmiştik. Benmde oylr olur dıye korkuyorm gercı benm en son adetım adet gıbı degılde ılk gun kırmızı dıge r2 gun jahvrengı camurumsu seyler geldo 3 gun surdu. Bende nolıyor dedım nıye kahverengı akıntı gelıyor dedm yerlesme kanamasıymıs meger. Insaşlah bı sorun cıkmazda kucahıma alrım allah bekleyen ısteyen herkese nasıp eder ınsallahhh. Bıde evde tavsnaım var ılk goz agrom bebek gıbı bakıyorum ona esimde bemde herkes onu bırak kılı hasta eder faln diyorr ama ondan vazgecmem kı 😥 yarın kannvermeye gıdıvem devlet hastanesınde kan testı nasol olır hemen cıkarmı uzak yerden gıdıcez gıt gel yapmaualm diye
özel yokmu yakında hemen 1 saate cıkıuo

Herkese hayirli günler kizlar, rica etsem benimkinede bakarmisin. Benim düzensiz oldugundan adetim biti bitmez basladim.
Her günü yumurtlama saniyorum aklim karisti iyice. Ayrica yardimci oldugunuz icin cok tesekkür ederim allah razi olsun

Eklentiler

• 20190828_141112.jpg
    20190828_141112.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 38
Herkese hayirli günler kizlar, rica etsem benimkinede bakarmisin. Benim düzensiz oldugundan adetim biti bitmez basladim.
Her günü yumurtlama saniyorum aklim karisti iyice. Ayrica yardimci oldugunuz icin cok tesekkür ederim allah razi olsun
canım 5 pik... bugünse o 5 mutlaka değerlendir sonraki 3 günüde değrlendir... yarın birdaha yap silikleşince yumurta çatlamış demektir

canım 5 pik... bugünse o 5 mutlaka değerlendir sonraki 3 günüde değrlendir... yarın birdaha yap silikleşince yumurta çatlamış demektir

Merhaba, teste devam etmenizi önerilirim. Ben de ilk kez bu ay başladım ve laboquick kullanıyorum. Tam koyulaşmaya başladı diyordum sonra yine silikleşiyordu, pik oldu da ben mi anlamadım diye düşüyordum. Yapmaya devam ettim ve bir gün öncesi silik olmasına rağmen 20. günde birden T çizgisi kopkoyu oldu. Her bünye diğerinden farklı, hiç kafanız karışmasın teste devam edin. Yeter ki 2 saat öncesinden sıvı almayı bırakın (ben son seferlerde 2 saat öncesinden idrara çıkmayı da bırakmıştım). Takibe devam, piki göreceksiniz

X