Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim.cubuk testleri bir pecete uzerinde biriktirebilirsin zarari yok kuruyor zaten ertesi gune bir sey kalmiyor. Sen mumkunce biriktirmeye calis sorun degil daha pik gormedik piki gorene kadar testleri yap bakalim olur mu
Tamam canım normal yani silikleşmesi önemli olan pik görmek diyorsun teşekkür ederim canım yarına inşallah

Hanımlar rica etsem benimde ovulasyon testi me bakarmısınız yorumlar mısınız?

Kuzum testlerde pik yok ama guzel gidiyor testlerin devam et. Adetin basindan itibaren kacinci gun basladin testlere
Canm öncelikle cevabın için çok tesekur ederim ben pcos muyum ve 80 günden daha geç adet oluyorum ama geçen ay asilama denedik iğneli yumurtam çatlarken sorun olmuş neyse uzattım . Yani iğnenin etkisi bu ayda devam eder dediler adetten 5 gün sonra basladim

Hic sorun degil kuzum 50. Gunde piki goren pkoslular var ve hamile sen bana sabırlı olacagim bu süreçte diyorsan hergun takip ederim testlerini. Ama asla pes etmek yok. Birde hergun test yaparken saatlerinin ayni olmasına ve iki saat onceden sivi alimini kesmen lazim bunlara dikkat et sabir ve inancla piki gorelim insallah hamile grubuna adini yazdiralim olur mu

Olur tabi neden olmasın. Yıllardır bekliyorum canm artık sabırsızlık yapmak gibi bi luksumyok bu ayda böyle deneyeyim dedim daha önce denedim ama hep pik çıkıyordu testlerde bu ay ümitliyim ins en azından sağlıklı bi pik görsem yetecek

Saat 2 gibi yapıyorum sürekli canm yani 1le 2.30 arasında yaptığım testler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…