Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
YAaaaa bn ne dmstim sna sabret olcak pik diye kuzum sende kimyasal oldun bn inanıyorum olcak bebegin sabret asleceyi dinle bize kulk ver veee bolca dua inanlmz seviniorum burdan guzel hbrler alinca
Evet kimyasal oldu
Insallah bu sefer adet olmam bebegim bana tutunur
Ve bolcaaaa dua ediyorum
Allah isteyen herkeze nasip etsin

Aselece canım nasılsın gecen ay 17sinde çatladı diye bunay gec yapıyım dedim 12 ve bugün 13.gün fotosu galiba yarın pik olur dimi

Eklentiler

• image.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 26
Aselece birde ben bu testleri 12 yi 10 gece falan yaptım gecen ay 2 de yapıyodum bir sıkıntı olurmu acaba 2 dahamı iyi sence

Kizlar benim agri artik dayanilmaz bir hal almis durumda aksam zor uyudum bu havada 1 polar şal.bir de battaniye sardim karnima sabah biraz hafifti aksam 5 gb acile gidecegim
Tsh isticem beta hcg isteyecegim baska hangini isteyeyim yumurtlama gec oldugu icin progesteron vermeye gidemedim 28i catlamis gorunuyor teste gore versem gec mi olur progester,on??? Agri icin baska hangi testi isteyeyim ya da tum hepsini isteyeyim cildiracagm artk oyle adet sancisi degil bata bata aciyor

Evet kimyasal oldu
Insallah bu sefer adet olmam bebegim bana tutunur
Ve bolcaaaa dua ediyorum
Allah isteyen herkeze nasip etsin
Yillardir hc hamile kalmamistm ilk gebeligmden sonra . Ilk kimyasalimdan sonra asilama ve sonra yinr kimyasal oldu toplamda 3 oldu. Yani arkasi geliyor gebeliklerin insallah ❤❤❤

Yillardir hc hamile kalmamistm ilk gebeligmden sonra . Ilk kimyasalimdan sonra asilama ve sonra yinr kimyasal oldu toplamda 3 oldu. Yani arkasi geliyor gebeliklerin insallah ❤❤❤
Kimyasal ve kurtaj insani cok yipratiyo
Allah isteyen herkeze saglikli gebelik nasip etsin

Bunlar da benim. Bu ay erken yumurtlama olsun diye dua ediyorum ama yine 20. Günü gececek sanırım. Bugün progestana başladım. Acaba erken yumurtlamamı saglar mı. Bayramda esimden ayrı olacağım.

Eklentiler

• IMG_20190805_132550.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20190805_132653_com.bm.android.thermometer.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 28
Canim yarin pik olur gibi 12 ile 16 arasi istedigin saat olur farketmez sorun olmaz.guzel saatte yapmissin
Aselce bana da yardimci olur musun bende hamilelik istiyorum bi dış gebeligim oldu şubat ayinda 3 ay korunma süremiz bitti tekrar dusunmeye basladik bu ikinci ay olacak v3 Hic ovu testi yapmadım. Bu ay gunleri kaçırdım diye cok üzülüyorum bugün adetin gununden itibaren 18. Gündeyim. Ben 10 11 ve malesef sadece 17. Gunleri degerlendirdim. Şimdi ovu testi yapsam gene de hamilelik icin hala şansım var mi sence yoksa kacirdim mi

Bu ay duzenli iliski ile bitirin gebelik olmazsa diger ay adet bitimi ovulasyona baslariz ve duzenli iliski ile ovulasyon takibi yumurtlama planli iliski plani cizer ona gore hareket ederiz canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…