Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oda gecmi yumurtlamisti canim

Evet canim heray 19.günde test yapmayi birakiyordu sonra bir ay birakmadan test yapti 23.gunde pik olmus hamile.bende 17.gunlerde birakiyordun sıkılıp sonra baktim arada 20.gunde bile yumurtluyormusum.

Canim birinci testini degerlendirmene gerek yoktu cunku pik degil. Ikinci testin pik yapmis ucuncu testlerin catlamayi gostermus net olarak. Yani sen ikinci test gunu ucuncu test gunu yani bugunu yarini birde salı gununu degerlendir.. yani pik dun ise cumartesi pazar pazartesi sali degerlendirilmeli...

Dur bakalim nasip canim stres yapma hayirlisini iste her zaman

Bazen yumurtlama akıntısı da hafif kanlı olabiliyor. Degerlendir bence.
Sağol canım değerlendirmeyi düşündüm de benim bata 4 gün var yumurtlama oluyor olabilir mi cünkü öncesinde akıntım oldu kasık batmalarım vs 24ü yumurtlama zamanımdı. Bu kılcal kan olayını anlamadım gebelik olur diye seviniyordum olunca umudum kalmadı canım ya

Iyi aksamlar bayanlarrr bende bu ay ilk kez ovulasyon testi deniyorum bana da yardımcı olursunuz ins

Kizlar iyi aksamlar herkese
Bende bu ay ilk kez ovulasyon testi denicem bana da yardımcı olursunuz umarim

tabi şimdilik erken süreci sizinle paylasicam ins
Bu sivi alımı olayı biraz zorluyo bu sıcak havalarda

Evet canim heray 19.günde test yapmayi birakiyordu sonra bir ay birakmadan test yapti 23.gunde pik olmus hamile.bende 17.gunlerde birakiyordun sıkılıp sonra baktim arada 20.gunde bile yumurtluyormusum.
Him anladim canim
Bende gec yumurtladigimi ogrendim ama hic inanasim yoktu pik olacagina

İyi akşamlar kızlar benim test artık silikleşti. Yumurtlama oldu sanırım artık beklemedeyim 14 gün sonra pozitif olursa yazarım. Negatif olursa yeni testler ile buradayım

O zaman yerlesme kanaması da olabilir. Gebelik testi yaptın mı?

Aynen ablam ama hic beklemiyordum pik yapacagina bugunu degerlendirdim yarinda degerlendircem bakalim yarin catlicakmi yumurta
YAaaaa bn ne dmstim sna sabret olcak pik diye kuzum sende kimyasal oldun bn inanıyorum olcak bebegin sabret asleceyi dinle bize kulk ver veee bolca dua inanlmz seviniorum burdan guzel hbrler alinca

Henuz yok canim ola ki yarin 12 den sonra yaptigin testin bunlardan daha silik cikarsa yarinla birlikte 3 gun degerlendirirsiniz. Bugun icin de eger son iliskinin ustunden 2 yada 3 gun gectiyse bugun iliski olsun
İlişki oldu dün bugün. Çok sağol senide yoruyorum ❤

İyi akşamlar kızlar benim test artık silikleşti. Yumurtlama oldu sanırım artık beklemedeyim 14 gün sonra pozitif olursa yazarım. Negatif olursa yeni testler ile buradayım
Hangi gun pik hangi gun silindi degerlendirme pik ile birlikte 4 gun olmali bilgin olsun

O zaman yerlesme kanaması da olabilir. Gebelik testi yaptın mı?
Yapmadım canım her ay hüsranla karşılaşmak beni çok yordu artık elim gitmiyor inan sürekli kk’de bişeyler arayıp okuyorum istemsizce. Yerleşme kanaması olabilir mi dedim ama baktığım örnekler gibi değildi benim kılcal kan peçeleye geldi bir kaç kere sadece rabbim nasip etsin artık başka diyeceğim de kalmadı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…