Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 15644811459679178050227460302299.jpg
    15644811459679178050227460302299.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 35
  • 15644811740687013300407694892110.jpg
    15644811740687013300407694892110.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Hala pik canim
Senin yumurtalarin kaliteli oyuzden hala pik cnm

Aaa öyle mi ondanmı geç çatlıyor🤔
Ya bişey sorucam kuzum dün birisi bana ovulasyon testiyle ilgili bişey söyledi ben şöyle yapıyorum 1-2 bardak su içtikten sonra 1 saat falan sonra bir kez tuvalete gidiyorum sonra daha gitmiyorum 1 saat daha geçiyo o zaman az bi idrarla testi yapıyorum acaba yanlış mı yapıyorum? 🥺 Testi yapmadan önce idrara sıkışık olmak gerekiyomuş ama ben sıkışık olmuyorum yanlışmı yapıyorumo_O
Sen ne yaptın?

Ya bişey sorucam kuzum dün birisi bana ovulasyon testiyle ilgili bişey söyledi ben şöyle yapıyorum 1-2 bardak su içtikten sonra 1 saat falan sonra bir kez tuvalete gidiyorum sonra daha gitmiyorum 1 saat daha geçiyo o zaman az bi idrarla testi yapıyorum acaba yanlış mı yapıyorum? 🥺 Testi yapmadan önce idrara sıkışık olmak gerekiyomuş ama ben sıkışık olmuyorum yanlışmı yapıyorumo_O
Sen ne yaptın?
Bence sivi alimina dikat etiysen
sıkışıp olup olmaman testi yaniltmaz cnm

Sen ne yaptın?
Testlerim hala silik galiba belki bu ay yumurtlama olmaz
20190730_134546.jpg

Sen ne yaptın?
Sen tekrar test yaptinmi cnm

Kızlar perşembe günü çatlama iğnesi oldum cuma cumartesi çok ağrım akıntım oldu geçti akıntı da kesilmişti bugün yine sağ kaşık da ağrı olmaya ve şeffaf akıntı çok gelmeye başladı acaba arka da küçük olan yumurtalar gelişti çatlıyor mu onların boyutunu söylemedi doktor sadece bir yumurta mi söylemişti 23 mm demişti onun için iğne vurulmuştu
Cuma cumartesi pazar degerlendirmeliydin eger akıntı varsa ustune değerlendirebilirsin

çatlamış işteeeee gözün aydınnnnn :) ya bu arada etıketleyi nasıl ypıosunuz

aselece söyler yıne sana bugunu ve 4 gunu degerlendr cnm cok sevndm catlamıs

Sağol canım hayırlısı olur inşÂllah nasipte varsa tutar artık🤗 diğerlerini hiç idrara sıkışıkken yapmamıştımya bir an tereddüt ettim acaba pikler yanlışmı gösterdi diye ama bir arkadaşım dediki pik günü idrara sıkışık bile olmadan farketmiyo yine aynı çıkıyo dedi
içim rahatladı. Etiket şöyle oluyo canım şu işarete tıkla @ yanına etiket yapmak istediğin kişinin adını yaz boşluk bırakmadan yani ismin başında @ olacak o zaman zaten otomatikman nickler çıkıyor ordan tıkla ismine

Sağol canım hayırlısı olur inşÂllah nasipte varsa tutar artık🤗 diğerlerini hiç idrara sıkışıkken yapmamıştımya bir an tereddüt ettim acaba pikler yanlışmı gösterdi diye ama bir arkadaşım dediki pik günü idrara sıkışık bile olmadan farketmiyo yine aynı çıkıyo dedi
içim rahatladı. Etiket şöyle oluyo canım şu işarete tıkla @ yanına etiket yapmak istediğin kişinin adını yaz boşluk bırakmadan yani ismin başında @ olacak o zaman zaten otomatikman nickler çıkıyor ordan tıkla ismine
sıkısıklıkla alakası ıoldugunu dusunmuyorum ay birnde bi gelişme görünvce burda bnde cok seviniyorum hala bu gruptan kopamıyorum hepnz kızkardesm gbsnz valla :)
Mavi Boncugumm Mavi Boncugumm ögrendım tesekkür ederim :)

X