Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canm sen nasilsn. bebisin nasil . daha iyisindir umarim
valla alışmaya calısıyorum cnm annemin yokluguna :KK43: cok zor ama bebiş gecen salı gttgmzde iyiydi teyzesi perşembe kendi dr mize kontrol var 2li test yapılcak sımdide onun stresi var ama şimdilik agrı kanama yok cok sukur sorun yoktur ıns:dua:bebegim bnm sabrım olcak galiba ıns rabbim ona saglık verr bana destek olur sen ne durumdasın bat bkliosun dımı

valla alışmaya calısıyorum cnm annemin yokluguna :KK43: cok zor ama bebiş gecen salı gttgmzde iyiydi teyzesi perşembe kendi dr mize kontrol var 2li test yapılcak sımdide onun stresi var ama şimdilik agrı kanama yok cok sukur sorun yoktur ıns:dua:bebegim bnm sabrım olcak galiba ıns rabbim ona saglık verr bana destek olur sen ne durumdasın bat bkliosun dımı
daha iyi olacaksin insalah canm .bebegin senin tesellin olacak ☺ insalah hic bi sorun cikmicak korkma . saglikla alicaksn bebegini kucagina Allahin izliyle. ewet cnm bat 5 agustos bekliyrm. insalah bu sefer olur 🙏🙏 dua et bize canm ♥️

sıkısıklıkla alakası ıoldugunu dusunmuyorum ay birnde bi gelişme görünvce burda bnde cok seviniyorum hala bu gruptan kopamıyorum hepnz kızkardesm gbsnz valla :)
Mavi Boncugumm Mavi Boncugumm ögrendım tesekkür ederim :)

Ne demek canım🤗 bende öyle inşâAllah hep birlikte hcg 'deki çift çizgileri de görüp sağlıklı bebelere kavuşuruz 🥰 bu arada sana tekrar sabırlar diliyorum Allah'tan😣

daha iyi olacaksin insalah canm .bebegin senin tesellin olacak ☺ insalah hic bi sorun cikmicak korkma . saglikla alicaksn bebegini kucagina Allahin izliyle. ewet cnm bat 5 agustos bekliyrm. insalah bu sefer olur 🙏🙏 dua et bize canm ♥
ay cok hyecanlı hadi bakalım hepınız dualarımdasnz kusum bzede hbr ver mutlaka :KK200: :halay:

19.gün müş şimdi gördüm bnmde 19.gün pik oldugu olmustu belki bıraz daha gec olcak neden olmasın sabırla bekle kuzum sennde kımyasalın olmustu ıns yıne saglıklısı gelecek inş.
Insallah canim yakinda gorurum piki
Evet kimyasal olmustu haziranda bakalim bu ay nasil olcak dua et canim bizlere

Hayirli olsun canim catlamiş testlerin
Insallah yakinda guzel bi haber verirsin bizlere 😊😍

Teşekkür ederim canım🤗 inşâAllah hep birlikte müjdemizi alırız çifte bayram yaşarız🥰 tez zamanda sende yumurtlamayı görürsün inşâAllah🤲 bazı aylarda yumurtlama gecikebiliyo

Dünkü ile aynı çıktı sanki. Acaba yumurtlama olmayacakmı :KK43:
20190730_184055.jpg

Teşekkür ederim canım🤗 inşâAllah hep birlikte müjdemizi alırız çifte bayram yaşarız🥰 tez zamanda sende yumurtlamayı görürsün inşâAllah🤲 bazı aylarda yumurtlama gecikebiliyo
Insallah canim benim cifte bayram yasariz
Senin yumurtlan catlamiş ya bat ne zamandi yumurtlmaya gore

Insallah canim benim cifte bayram yasariz
Senin yumurtlan catlamiş ya bat ne zamandi yumurtlmaya gore

Ben 16 temmuzda regl oldum canım ama benim adet döngüm 30-35 arası oluyor
Geçen ay 35'de gördüm mesela
Bugün çatlaması beni şaşırttı mâşallah

Kizlar tekrar seffaf akinti gelmeye basladi sehir disindayimm eve gecer gecmez tekrar ov. Yapacagim 😵 normalde bat 9u yumurtlamaya gore 11i bakalim tekrar yumurrtlama cikacak mi reglye kdr yapsammi😵

Testlerim 5 gündür böyle henüz çatlama olmadı sanırım normal mi bilmiyorum ama son adet tarihim 18 temmuz 28 30 ve 31 temmuz da ilişki oldu sabah tekrar test yapıp atarim

X