Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece dün ve bugün testlerim silikleşmeye devam ediyor Cumartesi en koyu halindeydi sanırım çalışmaya devam etmem gerekiyor değil mi

Tesekkur ederim canim. Dua ederim hamilelik konusunda da takipte yaparim.. oncelikle 3 kurali unutma 12 4 arasi test 12 de yapabilirsin sorun olmaz.. her gun duzenli yapmalisin.. testten 2 saat oncesi sıvı alımını birakmalisin.. mesela sivi almiyorlar ama karpuz yiyorlar karpuzun %98 i su zaten bu gibi seyler yeme icme.. teste adet bitimi hemen baslamalisin.. her testin uzerine saat ve adet basindan kacinci gun olduklarini yaz hic bir testi atma ve karsilastirma yaparken sorun olmasin

Toplu test atar misin canim
Ben biraz tiksindiğim için hepsini attım ama fotolarını sakladım 1. Test 19 temmuz 2. Test 20 Temmuz 3. Test 21 Temmuz 4. test 22 Temmuz

Eklentiler

• 2A83A25C-5557-4BC0-8AAA-4C5598E93A0D.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 748E2EC7-4114-459D-ACC8-317116EA359C.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 9999F14E-8C3A-4595-8DA1-4EC28B42E2E6.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 7FABC24B-BC18-4A5F-9EB2-F5B7ABBDCC5E.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 21
36. Gunumde sonunda adet oldum. Olacadlgim belliydi günler öncesinde. İnnovita ovulasyon testlerinden Alican tekrar. Sitelerde bir siru var. Bazılarında 30 tanesi 35 TL civariyken bazılarında 60 TL. Bir fark var mı acaba. Bir de Instagram'da bir gebenin günlüğü var. Onun testleri daha mı iyiki. Aynı gibi duruyor. Tavsiyemiz var mı kizlar.

Birgebenin gunlugunden al canim guvenilir sorun olmaz

Aselece kuzum yazdımı gordunmu testler sılık teste devam edımmı uc gun ust uste oldu sımdı ıkı ıkıgunde bırmı devam edeyım

Teşekkür ederim tamam canım. Adetim dün gece bitti siparişi verdim ama daha gelmedi bugün gitti
İnşallah yarın getirirler yarın gelse yarın başlamış olucam bişey sorcam belki saçma gelir ama hani testten önceki 2 saat yiyip içmicemya peki o süre içinde tuvaletede mi gitmemem lazım? Hani olurya diyelim sıkıştım o 2 saatlik zamanda gitmem gerek gittim testi yapacağım zaman sorun olmaz heralde dimi
Getirselerde hayırlısıyla başlasam

Bende bugün sipariş verdim n11'den innovita 24 adet ovulasyon+5 adet gebelik testi 40 tl

Canim tuvalet ihtiyacini yap bekletmene gerek yok olur mu sacma degil herseyi sorabilirsiniz kafaniza takilan seyleri.. sormazsaniz zaten icinizde buyur sorun olur.. mesela tuvalet ihtiyacinizi yaptiniz 2 saattir sivi da almiyorsunuz ve test yapmaniz gerekecek ama tuvaletiniz yok.. zaten testler icin cok idrara gerek yok 3 damla idrar yeterli size.. ornek veriyorum saat 2 de test yapacaksiniz saat 12 de hic bir sey içmediniz bekliyorsunuz saat 1 de tuvalet geldi yaptiniz saat 2 de tuvalete gitseniz hic olmasa bile 3 damla idrar mutlaka gelir sorun olmaz

Kızlar pik dönemim ve çatlama dönemim dün ve önceki günlerdi şimdi temizlik yapsam bi sıkıntı olur mu aklıma takıldı ya tuttuysa zarar verir miyim diye korkuyorum

Kızlar pik dönemim ve çatlama dönemim dün ve önceki günlerdi şimdi temizlik yapsam bi sıkıntı olur mu aklıma takıldı ya tuttuysa zarar verir miyim diye korkuyorum
Hiçbir şey olmaz. Olacaksa hiçbir şey olmuyor. Ben ilk 3 ayimda cam sildim.mutfak dolabı sildim. Hatta karpuz bile taşıdım.tabi sonra insan acaba mi diye huzursuz oluyor ama temizlikle bir şey olmaz.

Teste devam etme canim.. bir kac gun dinlen 2 gune bir iliskiye oyle devam et
Tamam cnm bırakıyorum zaten cok kotuyum kalcalarım agrıyor ıs yapmak yorulmaktan dıkkat edeyım barı ama adet zamanımda tam tasınıcaz 1 haftaya toplanmam lazım

Doğru canım sağol yardımların için Allah razı olsun ama benimde bu aldığım innovita idrara daldırılan cinsten değilmi? o zaman biraz fazla idrar gerekecek kaba doldurup o şekilde test yapılıyor sanırım bu arada senin bebişin cinsiyeti ne ilk mi? Bu sene çok kız duyuyorum Allah banada hayırlı sağlıklı kız evlat nasip etsin bütün isteyenlerede hayırlısını versin tabikide

Bence bişey olmaz canım hamile olduğunu bilmeden ağır işler bile yapan o kadar kadın varki... Sadece fazla yüklenmezsin kendine yani mesela ağır şeyler kaldırma, fazla yükseklere uzanma bide çamaşır suyunu çok fazla soluma

Ben ev tasıyorum adrt zamanımda tam tasıncaz topatlanmaya calısıyorum ev bulmak ıcın okadar cok yurudum kı kalcalarım cok agrıyor sımdı dınlenıyorum gecer umarım ıns tam yumurtlama ve adet zamanına denk geldı ıns tutunur bebeklerımız hamıleyızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…