Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynı benim gibi benimde bi düşük 2 kimyasal oldu bi aşılama 2 tüp bebek negatif oldu bende doğal deniyorum inşallah olursa

Buarada doktora gidişinin 6. Günü bugün. Goguslerimde hafif dolgunlasma var. Acaba döllenme gerceklesmismidir ☺ ya da adet olacağım
Stres yapma bu sekilde kendine.. akışına bırakmalısın.. inşallah hamilesindir

Ooo kacinci gunun de pik olmaya baslamis maşallah ilac kullanmadin degil mi kendi akisinda vucut??
Hayır kuzum 12.gunum bal propolis ve polen kullandım ılacsız 18 de koyulasan testım ılk kez ılacsız bır anda koyulastı cok sasırdım bugunu degerlendırıcem ıkı gun once degerlendırdım yarında pık olırsa degerlendırım dımı

Problem yok 5 yıllık evliyiz 3 bucuk senedir uğraşıyoz işte sebep yok herşey cok iyi size ne diyolar

Bizde 5 yıllık evliyiz. 4 yıldır istiyoruz olmuyor. Eşimin spermlerde hareket problemi vardı ama artık oda yok 65 milyon çıkıyor sonuçlar. Peki sizin sperm sonuçları kaç çıkıyor. Aşılama tüp bebek tutmadı

Evet canim bu duzende devam et cok basarili.. Allahin izniyle hamilelik de olacak inşallah

Evet canim bu duzende devam et cok basarili.. Allahin izniyle hamilelik de olacak inşallah
Ozaman ben devam edeyım takvıyeye cnm dımı progrsyan ı da napsam bılmıyorum en son halı bu testın evde bulamıyoruz cok canımız sıkkın cok pahalı ve ev yok bu sehırde

Eklentiler

• A2BCDA4D-2368-4E98-90A2-0C8BCD9D587B.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 31
Bizim spermde normal anormal hiç bişe yok ama tutmadı olmuyo yani bizde anlayamıyoruz

Ben de adet olucam sanırım. Adet öncesi akintimda gelen kahverengi lekeler gelmeye başladı.

Kuzum yumurta akı gıbı akıntı geldı az once afedersın çatlamış olabılırmı uzun zamandır bu akıntıyı takıp edememıstım 12 de test yapacagım

Eklentiler

• image.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 24
Kuzum yumurta akı gıbı akıntı geldı az once afedersın çatlamış olabılırmı uzun zamandır bu akıntıyı takıp edememıstım 12 de test yapacagım
Akıntı olması yumurtlama zamanı oldugunu gösteriyor

Canim preseedi nereden temin ettin

Aselece kuzu baksana noldu somdo bu bal polen proğolıs benı catlattımı bızmı yakalayamadıkkı kafam karıstı ıkıgundur akıntım vardı bu sabah yogun yumurta akı geldı yarın dr randevum var catladıysa gorurmu dr acaba

Eklentiler

• C8555E7E-CD2E-4F15-B8C2-1DA12F8F5E90.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…