Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Baska bır yontemı yokmuymus oekı cnm olsun en azından yumurtlaman var hayırlısı
Tüpler temizlenebilirse normal yoldan olma sansi var. Ama iki tüp de temizlenemeyecek kadar kötüyse alacaklar mecbur. o zaman da tüp bebekten baska carem kalmayacak. Tüplerin alinip alinmayacagina da cerrah ameliyat sirasinda duruma bakip karar verecek. Tüp bebek fikrine alistirmaya calisiyorum kendimi artik napiyim :KK43:

Ya ben istiyordum zaten kuzum yaşım 28 olsun artık demiştim 5 ay olmadı bu ay göbeğimi kaldırttım düşmüş dediler kaldırınca hemen hamile kalırsın dediler testlere göre hamişim bakalım kan vereceğim onda da çıkar inşallah 🙏🙏
Canım hayırlı olsun öncelikle bu göbek düşmesi nedir nasıl anladın düştüğünü

Canım hayırlı olsun öncelikle bu göbek düşmesi nedir nasıl anladın düştüğünü
Kuzum halk arasında düşme/kayma diyorlar kusura bakma benim eşim boşaldığında bende spermler durmuyordu saatlerce aya kalkmasam bile kalktığım zaman hemen hepsi dökülüyordu bende benim çocuğum olmayacak herhalde dedim iş yerinden bir arkadaş göbeğin düşmüş olabilir dedi eğer göbek deliğine elini koyduğunda nabz gibi atmıyorsa düşünmüştür dedi gerçekten de atmıyordu sonra bi teyzeye gittik işte baktı dedi rahmine düşmüş göbeğinin eşi dedi o yüzden bebeğin olmuyor dedi kaldırdı masaj yaparak bu ay olmadı diğer ay hamile kalırsın dedi ve afedersiniz eşim boşalınca hiç dökülme olmadı ondan sonra 😊😊

Kuzum halk arasında düşme/kayma diyorlar kusura bakma benim eşim boşaldığında bende spermler durmuyordu saatlerce aya kalkmasam bile kalktığım zaman hemen hepsi dökülüyordu bende benim çocuğum olmayacak herhalde dedim iş yerinden bir arkadaş göbeğin düşmüş olabilir dedi eğer göbek deliğine elini koyduğunda nabz gibi atmıyorsa düşünmüştür dedi gerçekten de atmıyordu sonra bi teyzeye gittik işte baktı dedi rahmine düşmüş göbeğinin eşi dedi o yüzden bebeğin olmuyor dedi kaldırdı masaj yaparak bu ay olmadı diğer ay hamile kalırsın dedi ve afedersiniz eşim boşalınca hiç dökülme olmadı ondan sonra 😊😊
Ya bende de çok geri geliyo ama buna normal demişlerdi bende bi baktırayım olmazsa doktorlar bilir mi acaba Diyarbakır’da nerden bulacağım ben öyle bir kadın 🥺

hayirli olsn canm bebegin. rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insalah

Ya bende de çok geri geliyo ama buna normal demişlerdi bende bi baktırayım olmazsa doktorlar bilir mi acaba Diyarbakır’da nerden bulacağım ben öyle bir kadın 🥺
bnde de ayni sekilde geri geliyor cogu ayaga kalkinca.yarim saat kdr hc kalkmiyrm .snra kalkinca baya geri gidiyor.normal degilmiymis bu durum yanii 😮 bilen biri aydinlatsa keske bizi

Kuzum bende bingölde görev yapıyorum burada bir teyzeye kaldırttım valla bana öyle dedi o yüzden senden dökülüyor dedi bende rahim alması gerekeni alır fazlalığı atar diye biliyorum ama işte göbeği kaldırdığım ay hamile kaldım inşallah sende öyle birşey yoktur 🙏🙏

bnde de ayni sekilde geri geliyor cogu ayaga kalkinca.yarim saat kdr hc kalkmiyrm .snra kalkinca baya geri gidiyor.normal degilmiymis bu durum yanii 😮 bilen biri aydinlatsa keske bizi
Aynen canım bende de öyle oluyo valla çıkıyo hep ben bir araştırmaya başlayayım bu işten anlayan birilerini

Canım herkeste aynı sonuç vermez bende rahim alması gerekeni alır fazlalığı atar diye biliyorum benim göbek kayması rahme kaydığı için olmuyor dedi kadın

Kuzum bende bingölde görev yapıyorum burada bir teyzeye kaldırttım valla bana öyle dedi o yüzden senden dökülüyor dedi bende rahim alması gerekeni alır fazlalığı atar diye biliyorum ama işte göbeği kaldırdığım ay hamile kaldım inşallah sende öyle birşey yoktur 🙏🙏
Bende gidicem dur bakalım kafama yattı şu anda sebep buysa da çözülsün artık hiç değilse 🥺

yarin bat gunum.bu ayda olmadi .erken yumurtlastim bu ay ve umitliydim acikcasi.kismet degilmis bu ayda.yardimlarn ve ilgin icin tesekkur ederim canm Aselece Aselece ..ovulasyon testi yapmicam artik.daha cok kafaya takiyorum ozman galiba.rabbim bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin♥️🌸

Aynen baktırmakta fayda var bizim oralarda ağır kaldırma göbeğin düşer bebeğin olmaz derdi bende hep ağır kaldırırım sakınmazdım ve düşmüş göbeğim
Canım hayırlı olsun inşallah sağ salim alırsın kucağına. 4 günmü ilişki oldu pikten sonra nası yaptın

Kuzum benim 27 Haziran yumurtlama günümdü 14 Temmuz adet günüm 4 gün kala yaptım testi çünkü belirtilertiler baya şüphelendirdi beni inşallah kan vereceğim orada da çıkar
Hmm benim 26 siydi dün akşam yaptım negatif çıktı malesef bu gun adet olurum heralde ins sağ salim kucağına alırsın korkma kan testinde de çıkar bide ne belirtilerin vardı kuzm

Canım hayırlı olsun inşallah sağ salim alırsın kucağına. 4 günmü ilişki oldu pikten sonra nası yaptın
Kuzum ben gün aşırı ilişki yapmadım zaten çalışan biriyim halim olmuyordu ovilasyon takibi yaptım 27 sinde yumurtam çatladı 26-28-29 günlerini değerlendirdim Bir kaç gün sonra 2 defa daha birliktelik oldu aöa bence benim o değerlendirdiğim 3 gün içinde oldu belirtilerim 30 Haziran’da başladı bende kuzum

Hmm benim 26 siydi dün akşam yaptım negatif çıktı malesef bu gun adet olurum heralde ins sağ salim kucağına alırsın korkma kan testinde de çıkar bide ne belirtilerin vardı kuzm
Kuzum bende 5 gün önce yaptım tertemiz tek çizgi çıktı bugün yaptım bariz belli çift çizgi çıktı benim belirtiler yumurtlama gününden 3 gün sonra başladı iştahım açıldı ateş basması birde üşüme tutuyordu bel ağrım kasık ağrım çoktu özellikle göğüslerim çok siste acıyordu uç kısımları da baya acıyordu birde damarlar oluştu göğsümde kahverengi kısımları genişledi son 2 gündür midem bulanmaya başladı bende baş dönmesi baş ağrısı koku hassasiyeti yok şuanda birde bütün test yaptım 2. Kez idrara çıktığımda hafif pembemsi bir akıntıyla karışık geldi

Kuzum bende 5 gün önce yaptım tertemiz tek çizgi çıktı bugün yaptım bariz belli çift çizgi çıktı benim belirtiler yumurtlama gününden 3 gün sonra başladı iştahım açıldı ateş basması birde üşüme tutuyordu bel ağrım kasık ağrım çoktu özellikle göğüslerim çok siste acıyordu uç kısımları da baya acıyordu birde damarlar oluştu göğsümde kahverengi kısımları genişledi son 2 gündür midem bulanmaya başladı bende baş dönmesi baş ağrısı koku hassasiyeti yok şuanda birde bütün test yaptım 2. Kez idrara çıktığımda hafif pembemsi bir akıntıyla karışık geldi
Ooo maaşallah cnm bütün belirtileri yaşamışsın benim 4 gündür göğüslerim ağrıyor 3 gündür de genel kasiklarim ağrıyor o kadar

2287240

Mrb kizlar adetime 3 gun kaldi
Esim gitmiş bebe time almiş bu testen pek olumlu degilmiş
Bide sonradann cizgi cikti ama tam goruyorum cizgiyi sizce varmi

Ooo maaşallah cnm bütün belirtileri yaşamışsın benim 4 gündür göğüslerim ağrıyor 3 gündür de genel kasiklarim ağrıyor o kadar
Kuzum işte kişiden kişiye değişiyor bazı insanlar baya hepsini yaşıyor bazı insanlar hiç ama benim geçen ayda böyle idi ben hamileyim dedim hüsran çıktı bu ay olumlu bakalım kan verdim inşallah onda da çıkar 😍🙏🙏

X