Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetime 3 gun war. ilk defa mide bulantisi yasadim dun bgun. psikolojik mi bilemedim sabah test yaptm ama bikac saat snra bu sekilde oldu. sizce olablir mi ?
Var gibi görünüyor canım ama gebelik testlerini 10 dakikadan sonra çıkan çizgi geçersiz deniliyor bence yarın sabah tekrarla hayırlı haberler alırsın inşAllah.

adetime 3 gun war. ilk defa mide bulantisi yasadim dun bgun. psikolojik mi bilemedim sabah test yaptm ama bikac saat snra bu sekilde oldu. sizce olablir mi ?
Benim de testlerim böyleydi 5 gün kala 😍😍 ama benim o idrarı damlattıktan sonraki kırmızılık geçince hemen oluyordu😍

Akşam 10 da yaparım tekrar zaten eşim o saatte geliyor işten şimdi benim kafama takılan çatlama olsa ayın 6 sındaki ilişkiden döllenme olasılığı var mı 🙄 2 gün bu kadar koyu çıkması normal mi 🙄zaten benim o kadar karışık ki ben temmuz 1 inde ağrım oldu solda test yaptım gittikçe silikleşen çizgi görünce 2 sinde birliktelik oldu 3 ünde doktor kontrolüm vardı doktora da söyledim o da sağında bir yumurta büyüyor dedi onu takip edecez çatlama için dedi ana ben solumda çok ağrım oldu deyince baktı dedi ki solunda ovulasyon olmuş görünüyor değerlendirdin mi evet dedim iyi yapmışsın dedi gerek yok dedi adet olmazsan test yap inofolic yazdı rde tabi benim aklım sağdaki yumurtada kaldı sonra sancım yine öyle sağ da da olunca 6 sında test yaptım hafif silik dedim çatlamış galiba birliktelik oldu ama dün yaptım ilk kez pik gördüm be bugün hala koyu kafam allak bullak 🙄🙄 bu arada son adetim 10 Haziran birliktelik ise sadece 2 Temmuz ve 6 Temmuz deneyimlerinizi bekliyorum 😞 pko olduğu için geç adet oluyorum o yüzden doktor kontrolüne gitmiştim sıkıntın yok dedi ovu takip et dedi
Kafan hic karismasin canim.. koyu olan bütün gunleri degerlendir catlayana kadar teste devam et.. catladigi gun ve ertesi gun iliski olsun sonra adete kadar dinlenin.. hayirlisiyla insallah degerlendirmelerin bosa gitmez de hamile olursun.. kafani hic yorma stres yapma sakin ol nasil olsa o yumurta catlayacak..

Gebelik var hayirli olsun ama net bir sekilde ogrenmek icin sabah ilk idrarla test yapmani oneriyorum.. bilgisini mutlaka ver bana..sonrasinda kan vermeye gidersin canim

Kafan hic karismasin canim.. koyu olan bütün gunleri degerlendir catlayana kadar teste devam et.. catladigi gun ve ertesi gun iliski olsun sonra adete kadar dinlenin.. hayirlisiyla insallah degerlendirmelerin bosa gitmez de hamile olursun.. kafani hic yorma stres yapma sakin ol nasil olsa o yumurta catlayacak..
Canım sanırım çatladı baksana ne kadar silinmiş çok şaşırdım ve dünü değerlendirmedim ben belki saçma olacak ama bugün akşam üzeri tüm kaşık sancım kesildi bence çatladı şuan düne göre iyiyim çünkü şimdi 6 sında olan ilişkiden kalan spermler döllemiştir belki diyorum allah biliyor tabi bu gece de bence bir deneyeyim güya çatlama günü tek ilişki yapacaktım ama başaramadım sanırım 🙄

Eklentiler

• 83AF28CE-C7AA-4A40-8C2F-B0A1672B8686.jpeg
    83AF28CE-C7AA-4A40-8C2F-B0A1672B8686.jpeg
    72,6 KB · Görüntüleme: 32
Son ilişkimin üzerinden 48 saat geçince çatladı yani kızlar ne düşünüyorsunuz 🙄🙄
Canım benimde öyle oldu iki gün sürünce ilk koyu gün değerlendirdik ikinci değerlendirmedik silik olduğu gün sabah değerlendirmiştik ben akşamına test yapınca silik olduğunu gördüm

Gebelik var hayirli olsun ama net bir sekilde ogrenmek icin sabah ilk idrarla test yapmani oneriyorum.. bilgisini mutlaka ver bana..sonrasinda kan vermeye gidersin canim
ben pek emin olamadm sonradan gorundugu icin . insalah dediginZ gbidir canm
yarin sabah tekrarlar testi yazarim size .insalah wardir 🙏

X