Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 17.gün pik gördüm. 18. Gün de siliklesmemişti pikti yani. Bugun 19.gün biraz silik gibi geldi bana. Yumurta çatlamış mıdır. Lütfen yardım

Eklentiler

• IMG_20190708_115155.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 65
Canım bu hangi uygulama ismi ne acaba
ölçümleri çok net değil gibi geldi bana. 2-3 kere çektim farklı sonuçlar çıkabiliyor ama ortalama çıkıyor genelde.

Eklentiler

• Screenshot_20190708_120627_com.huawei.android.launcher.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 70
Aselece canım ben iki gündür klomen kullanıyorum reglim daha bugün bitti yani 7. Günü döngümün sol kasığımdaki şişlikten şüphelenip hemen test yaptım galiba erken Çatlayacak bu ay geçen ay 16. Gün de çatlamıştı bide sen yorumlar mısın

Eklentiler

• 2E40DCE1-DA87-4C85-B18B-BC4E429524CB.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 62
@ aselece Bugün de testimi yaptım. Ekliyorum. Hala pik görünüyor ama git Gide azalıyor. Çok yoğun uzayan akintim var. Ama biz maalesef dün geceyi değerlendiremedik. Eşim benim kadar çaba göstermiyor. Çok üzgünüm bu gece ne olur bilemiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20190708_121021_com.bm.android.thermometer.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20190708_120557.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 48
Aselece merhaba ben ovilasyon yapmaya devam ediyordum ama dün yapamadım malesef 1 Temmuz 3-4-5-6 Temmuz’u değerlendirdik bir bakar öısınız bugün yine yaptım sanki çizgi var gibi

Bence yarın tekrar yapın t çizgisi koyulaşmaya başlamış gibi

Cok sorun değil canim yumurtlama tam anlamiyla 2 gun icinde olacaktır.. moralini bozma eşinle guzelce konuş belki baska bir iş sıkıntısı vardır dinle üstündeki yükü azalt biraz olsun.. bazı şeyler cinsel ilişkiden daha fazla önemlidir.. onun kafası doluyken günleri degerlendirsen de fayda etmez canim.. psikolojik durum kadinda önemli oldugu kadar erkekde de önemlidir.. cocuk güzel karsilikli iliskiler sonucu doğar sevgiyle aşkla.. o yüzden moralini bozma onu rahatlatacak seyler yap zaten sonucu güzel olacaktir emin ol.

Tamam canim testlere devam et gun gun takip edelim erken yumurtlama olursa erken sonuc aliriz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…