Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakkinda hayırlısı olsun canim.. sana tavsiyem bu ay hic bir sey yapma oluruna birak bakalim vucudun dinlensin kafan dinlensin.. ve ovulasyonu yine de takip etmelisin.. duzenli iliski ve yumurtlama iliskisi olmali
Progestanı ıcıcem cnm buayda drummoyle demıstı bolbol guzel beslenmeye calısıcam su sıgarayı da 4 tanr en cok ıcıyorum bırakıyorum yumurta kalıtemınetkılemesın burda bırlıkte ovuntakıbı yaparız dogru saatlerde ınsallah zamanı var demekkı bnm bebısın en azından zamanında adet oluyorum

Progestanı ıcıcem cnm buayda drummoyle demıstı bolbol guzel beslenmeye calısıcam su sıgarayı da 4 tanr en cok ıcıyorum bırakıyorum yumurta kalıtemınetkılemesın burda bırlıkte ovuntakıbı yaparız dogru saatlerde ınsallah zamanı var demekkı bnm bebısın en azından zamanında adet oluyorum
Cok şükür sağlıklısin zamaninda adet bunu gosteriyor.. ilk defa mi zamaninda adet oldun? Hayirlisiyla bebise adim adim gideceksin canim

Cok şükür sağlıklısin zamaninda adet bunu gosteriyor.. ilk defa mi zamaninda adet oldun? Hayirlisiyla bebise adim adim gideceksin canim
Yok 5 6 aydır cnm ıkınaydır progestanla daha ıyı oldum normalde yumurtlamadan 10 gun sınra olurken progesyanla 12 13 gun sonra oldum 10 gun kısa dedı drum ıll bebegede bu ılacla kaldırigım ıcın kullanmaşısın dedı ben senede 3 kere adetı bozulan bırıydım ılacsız sımdı ıkıye ındı yanı yumurtlama olmuyo kıste donusuyo progestanla o engellenıyo sımdı hem catlamasına yardımcı oluyo daha erken sanırım buay yumurtamın kalıtelı olup olmadıgını anlamak ıcın dr a gıdebılırım 14.gunumde falan bıraz daha yedıklerıme ozen gosyerıp ıns buay benım gıbı olan herkes ıcın umut olsun ıns bebeklerımız gelsın uzulmek yok yenı ay yenı umutlar ıkı aydırmbunu yapıyorum daha rahatım bebek ıcın

Aselece 20 sinde pik gormustuk testimde burada hatirlarsin belki :) beklenen adet tarihim 4 hazirandi olmadim ve o gun test yaptim negatif cikti. Ancak 3 gun daha gecti hala adet olamadim adet belirtilerim var ama en ufak bir leke bile gelmiyor. 4 hazirandan sonra test yapmadim zaten hamile oldugumu hic sanmiyorm en azindan adet baslasa sonraki aya baksam diyorum oda yok:KK43: lh pikine ragmen 14 gunde adet gelmeme durumu yasanabiliyor mu?

Aselece 20 sinde pik gormustuk testimde burada hatirlarsin belki :) beklenen adet tarihim 4 hazirandi olmadim ve o gun test yaptim negatif cikti. Ancak 3 gun daha gecti hala adet olamadim adet belirtilerim var ama en ufak bir leke bile gelmiyor. 4 hazirandan sonra test yapmadim zaten hamile oldugumu hic sanmiyorm en azindan adet baslasa sonraki aya baksam diyorum oda yok:KK43: lh pikine ragmen 14 gunde adet gelmeme durumu yasanabiliyor mu?
Stres yaparsan adetin gecikir canım.. ama umut ediyorum gec döllenme olmustur hamilesindir inşallah.. bir test daha yap bakalim

Merhaba kızlar ben adet oldum maalesef tam günümde inşallah birdahaki aya kaldı umutlarımız bana yumurta gelişimi için önerebilceğiniz birşeyler var mı bal tarcın corekotu yaptım buay olmadı maalesef
Selam canim, seni diger topiklerden hatirliyorum.
Yumurta gelisimi icin, arisütü bal polen denedin mi hic? Ben kullandim, ise yaradigini gördüm, cok yerde de okudum. Benim sorunum baskaymis, ondan hamile kalamiyorum.
Sen de bir dene istersen, ama ilk ay direk etki gösterir mi bilmiyorum, 3 ay düzenli kullanmak gerekiyor ise yaramasi icin.

Yumurta gelisimi icin, arisütü bal polen denedin mi hic? Ben kullandim, ise yaradigini gördüm, cok yerde de okudum. Benim sorunum baskaymis, ondan hamile kalamiyorum.
Sen de bir dene istersen, ama ilk ay direk etki gösterir mi bilmiyorum, 3 ay düzenli kullanmak gerekiyor ise yaramasi icin.
Valla cnm buay cok yoruldm hıc bısey yapmıcam dogal beslenıcem dr kontrolunde ama dedıgın gıbı baktım dr dedı mesela yumurtan kalıteşı degıl guzel gelısmıyomderse olabılıt senın sebebın neymıs

Kızlar merhaba bende bu ay ovülasyon testine başladım.Adet bitiminin 11. günü hemen yumurtlamamı gördüm iki gün sürdü yumurtlamadan iki gün öncesini ilk koyu gördüğüm günü, bir gün sonrası yani silikleştiği günü değerlendirdik ama düşünceliyim sizce az mı değerlendirdiğimiz günler. 😞

Kızlar merhaba bende bu ay ovülasyon testine başladım.Adet bitiminin 11. günü hemen yumurtlamamı gördüm iki gün sürdü yumurtlamadan iki gün öncesini ilk koyu gördüğüm günü, bir gün sonrası yani silikleştiği günü değerlendirdik ama düşünceliyim sizce az mı değerlendirdiğimiz günler. 😞
Yok canim bence guzel degenlerdirmişsin siliklestigu gunude degerlendirmisin artik nasipe kalmiş cnm

2286396

İnşAllah canım yumurtlamadan 3 gün sonraya kadar değerlendirilmesi gerekiyor diyo gördüm bazı sayfalarda aklım karıştı.
Ama cnm siliklestigi zaman onemli degerlendirmişsin zaten pitede degerlendir sprem 3 gune yakin yaşiyolarmiş rahimde sıkıntı etme

Koyu olan gunu silik olan gunu artı 2 gun daha birliktelik olmaliydi canim.. yine de en onemli iki gun degerlendirmissin sansina insalllah gebelik olur

Bende basladim
Kullanmaya♥️

X