Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam Salı günü sağlık ocağında tekrar kan vereyim stres değilde tedirginlik var. Sevinemedim bile
Hic stres yapma canim. Belli ki dollenme de gec olmuş.. moralini de hic bozma bak umut cok yüksek.. Allah sana baslangicini vermis Rabbim izin verirse gerisi de gelecek inşallah

Testi aksama dogru yapmak daha saglikli
Ben test manyagi bir insanim ovulasyonu sabah aksam yaptigim donemlerde sabah silik ogleden sonra koyu oldugunu bile gordum
Sabah degil de daha ilerleyen saatlerde yapilmasi daha net bilgi veriyor bence

Testi aksama dogru yapmak daha saglikli
Ben test manyagi bir insanim ovulasyonu sabah aksam yaptigim donemlerde sabah silik ogleden sonra koyu oldugunu bile gordum
Sabah degil de daha ilerleyen saatlerde yapilmasi daha net bilgi veriyor bence
Boyle kesinlik yok canim.. sabah zaten ovulasyon yapilmaz. Oglen 12 ile 16 arasi uygun saatler. Aksam 8 ile 10 arasi uygun saatler.. cabuk catlama gorunuyorsa dedigin gibi de olur oglen pik olup aksam catlayabilir de.. bu herkeste olmaz zaten nadir olan bir durumdur. Duzenli olarak her gun ayni saatlerde yaparsan net yakalarsiniz..

Evet benim hic sasmaz ogleden sonra 4 te yaparim 4 kez de gebe kaldim bu testlerle ama malesef dusuk yasiyorum her seferinde

Canim birsey bulunamadi en son bir prof dollenmis yumurtanin yanlis yerde yuvalandigi sonucunu cikardi birdahaki gebelikte daha teknolojik usg olucak vs..hayirlisi insallah
Kan degerlerine ve hormonlarina baktirdin mi canim? 4 defa dusugun belli sebebi vardir once bunu bulalim

Kan degerlerine ve hormonlarina baktirdin mi canim? 4 defa dusugun belli sebebi vardir once bunu bulalim

Canim defalarca kan verdim damarlarimin dili olsa da konussa
Tum degerler iyi
4 ay psikiyatriste gittim ilac kullandim acaba psikolojik bir neden varmidir diye
Vucut atiyor bebegi otomatik olarak
Daha 8.haftayi goremedim

Canim birsey bulunamadi en son bir prof dollenmis yumurtanin yanlis yerde yuvalandigi sonucunu cikardi birdahaki gebelikte daha teknolojik usg olucak vs..hayirlisi insallah

Canim defalarca kan verdim damarlarimin dili olsa da konussa
Tum degerler iyi
4 ay psikiyatriste gittim ilac kullandim acaba psikolojik bir neden varmidir diye
Vucut atiyor bebegi otomatik olarak
Daha 8.haftayi goremedim
Kan pihtilasmasi var mi diye baktirdin mi peki? Soruyorum sadece yardimci olabilecegim bir durum olursa diye

Acaba bende nadir olarakmi oyle gozukuyor
Cunku gecen ay yaptigim sadece 17 gun pik olmuştu tamda pik degildi en koyu olandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…