Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım sağlıcakla tutunsun inş. Sence ne zaman tekrar kan vermeliyim? Doktor bir hafta bekle dedi
Bır hafta cok demıs sen ıkıgune bence baktır 10 olması gerek en az guzel dusunelım guzel haberlerımız olsun cnm belkı daha yenı ıdrara gecmeye calıstıgı ıcın okadar sılıktı varmı yokmu bellı drgıldı

Sağol canım benim bu kadar yüksek olması normal mi sence
Normal canım benim 11inde yumurtam çatladı 12 gün sonra beta 68di dün yani 18.gün betam 690dı seninde tahmini olarak bugün 16. Gün falan 14ü çatladıysa o yüzden normal 2 gün sonra tekrar ver kan

Normal canım benim 11inde yumurtam çatladı 12 gün sonra beta 68di dün yani 18.gün betam 690dı seninde tahmini olarak bugün 16. Gün falan 14ü çatladıysa o yüzden normal 2 gün sonra tekrar ver kan
Sağol canım ilk olunca insan sudan çıkmış balığa dönüyor inan İçimi rahatlattın yarın için doktordan randevu aldım ertesi gün yine kan veririm inşallah

Sağol canım ilk olunca insan sudan çıkmış balığa dönüyor inan☺ İçimi rahatlattın yarın için doktordan randevu aldım ertesi gün yine kan veririm inşallah☺
Benim de ilk o telaş o sevinç bambaşka Rabbim sağlıklı bebişler versin inşAllah

Aselece bugünkü testimi de ekledim. Pik olmayacak sanirim. Bir artıyor koyuluk bir azalıyor. Böyle düzensiz mi çıkar.

Eklentiler

• IMG_20190630_143743.jpg
    195,6 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…