Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim, sabah ilk idrarla daha net çıkar mı sence? Bu arada sen nasıl oldun kuzum?
Canim sabah ilk idrarla daha net gorursun.. birde daha cok yeni silik cikmasi cok normal.. kan degerin de guzelce 2 kat 2 kat arttikca önüne bir engel kalmaz inşallah.. cok şükür bin şükür veren Rabbime..

Canim sabah ilk idrarla daha net gorursun.. birde daha cok yeni silik cikmasi cok normal.. kan degerin de guzelce 2 kat 2 kat arttikca önüne bir engel kalmaz inşallah.. cok şükür bin şükür veren Rabbime..
İnşallah canım, Allah senden razı olsun, sen çok yardımcı oldun bana Rabbim de sana hep kolaylık sağlasın inşallah.Ovülasyon testlerini önermeseydin bana ben hep yumurtlama zamanlarını yanlış takip edecektim

Senden de canim.. Sahlucakla kucaginA al insallah canim

Kızlar merhaba yumurtlamadan 5 6 gectı adete tahmını 6 8 gun var normalde goguslerım agrımaya baslaması lazımdı baslamadı acaba adetımmı uzayacak yada bu ay cok rahat oldugum ıcın boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…