Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11.30 test :KK43: saat 12 ile 16 arasinda testini tekrarlarmisin
Aselece Aselece testi tekrarladim. En alttaki. Saatler neden bu kadar önemli merak ettim. Gerçi 14.30 daki testte sıvı alımı etkili olmamıştır inşallah 😔

Eklentiler

• IMG_20190629_181011.jpg
    IMG_20190629_181011.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 58
Canımmm Aselece Aselece ilk sana haber vereceğim demiştim, bir bakabilir misiniz kızlar! Resimde net çıkmadı ama çook çok silik blr pembe çizgi var bi de sıvı tüketiminden hemen sonra yaptım test yapmadan 10dakika öncede tuvalete gitmiştim o yüzden bu kadar silik çıkmış olabilir mi?

Eklentiler

• 10F86330-F161-4ADA-A358-412DAB6ED887.jpeg
    10F86330-F161-4ADA-A358-412DAB6ED887.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 53
  • F9F069D9-2E1A-4588-A193-3787081EE22F.jpeg
    F9F069D9-2E1A-4588-A193-3787081EE22F.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 56
Canımmm Aselece Aselece ilk sana haber vereceğim demiştim, bir bakabilir misiniz kızlar! Resimde net çıkmadı ama çook çok silik blr pembe çizgi var bi de sıvı tüketiminden hemen sonra yaptım test yapmadan 10dakika öncede tuvalete gitmiştim o yüzden bu kadar silik çıkmış olabilir mi?
Canımm ben gördüm ikinci cizgiyii 😍😍😍
Hayırlı olsun 🤗 ne zaman kan vereceksin???

Yarın sabah ilk idrarımla yapıp Pazartesi vereyim diyorum canım☺İlk idrarla daha net çıkma ihtimali olur mu acaba☺
Ben de tam yarın ilk idrarinla yap yazacaktım şimdi 😊 hep öyle söylüyorlar ya mutlaka bir önemi vardır.
Çok çok güzel değerler, artış haberleri ver bize inşAllah kuzum tekrar tebrik ederimm 🤗

Ben de tam yarın ilk idrarinla yap yazacaktım şimdi 😊 hep öyle söylüyorlar ya mutlaka bir önemi vardır.
Çok çok güzel değerler, artış haberleri ver bize inşAllah kuzum tekrar tebrik ederimm 🤗
Sağol kuzum benim 10 aydır bu çizginin en siliğini bile görememiştim umarım yarın daha net çıkar ben de ve benim gibi isteyen herkes de yavrusuna kavuşur☺️

Sağol kuzum benim 10 aydır bu çizginin en siliğini bile görememiştim umarım yarın daha net çıkar ben de ve benim gibi isteyen herkes de yavrusuna kavuşur☺
Amiin canım dua et bizlere de 🙏 ovulasyonu ne zaman gördün acaba? Bu test kaç gün sonrası öğrenebilir miyim?

Canım ben bu ay adetimin 14. Ve 15. Günleri pik gördüm o da 12 ve 13 hazirana denk geldi 14 haziranda da çatladı. Yani 15 gün sonra diyebiliriz
Her şey normal seyrinde yani. Ben de hep o zamanlar görürdüm ovulasyonu, bu ay maalesef göremedim henüz 🙁 adete az kaldı valla şaşkınım.
Bizi haberdar et mutlaka olur mu 🤗

Aselece Aselece testi tekrarladim. En alttaki. Saatler neden bu kadar önemli merak ettim. Gerçi 14.30 daki testte sıvı alımı etkili olmamıştır inşallah 😔
Lh sabah ve aksam gec saatlerde dogru sonuc vermiyor yaniltiyor canim.. sivi aldıysan etkilenir canim

Hayirli olsun kuzum kan degerinde saglikla artsin insallah

X