Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canımm o zaman test yapmama 5 gün kaldıı

Benimde bat 8 gün var iki gündür eve geldiğimde iç çamaşırımda beyaz akıntı oluyo dünde birden gaz sancısı gibi ağrı girdi geçti ve yne 2 gündür kasığın en alttan orta kısımda bi iğne batması kalp atışı olur ya seyirme gibi ağrıyo ama çok şiddetli değil, sabah uyandığımdada çok yorgun uyanıyorım kendime gelemiyorum hemen ağız tadımda farklı bunlarda belirtimidir erken mi anlamadım Aselece

Olabilir canim belirtiler herkeste değişiyor. Dilerim ki hamilelikten dolayi belirti yasiyorsunuzdur.

Bugunku yaptigim 15 dakika sonra koyulasti normalde 5 dakikadaki kabul okuyor degilmi

Eklentiler

• 20190420_133536.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 51
Bugunku yaptigim 15 dakika sonra koyulasti normalde 5 dakikadaki kabul okuyor degilmi
Sabirli ol kuzum piki yakalayacagiz hergun ayni saatte ve ayni dikkatte testlerinu yap. Sizinle birlikte bende burda bekliyorum pik olmasini 5 15 dk farketmez. Zaten testler birikiyor sonuc önemli.

Sabirli ol kuzum piki yakalayacagiz hergun ayni saatte ve ayni dikkatte testlerinu yap. Sizinle birlikte bende burda bekliyorum pik olmasini 5 15 dk farketmez. Zaten testler birikiyor sonuc önemli.
Cok tesekir ederim her gun ayni satde yapuyorum ama 3 gundur niyetliyim o etkilemez sanirim

Bende bugün dışardaydım eve gelince lavaboya gttiğimde beyaz koyu kıvamlı akıntım vardı bu sefer biraz daha fazlaydı inşallah buda belirtidir :) Aselece

Bende bugün dışardaydım eve gelince lavaboya gttiğimde beyaz koyu kıvamlı akıntım vardı bu sefer biraz daha fazlaydı inşallah buda belirtidir :) Aselece
Benimde geçmeyen kasık ağrısı ve gaz sancısı gibi gün boyunca benimde daha fazla beyaz kremsi akıntı oldu inşallah :)

ovülasyon testi yapmaya devam ediyim mi bat 7 gün kaldı son durum böyle

Eklentiler

• 7864E9F7-D315-470B-8F67-BCE9C8F127AF.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 84
Selam kizlar bugün reglinin 15.günü ovulasyon testim bu insallah koyulasir. Benim yumurtam oluyor ve testimde pik oluyor ama yumurtam catlamiyor hatta çatlatma iğnesi bile işe yaramiyor ne yapacagimi şaşırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…