Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece Aselece , kızlar bir bakın 1-2 saat bekledi ama akşam saati yaptım ilk idrarla değil. Adete 2 gün var..

Eklentiler

• 084E8630-2391-4D5D-84D0-74B2EDAD43D6.jpeg
    084E8630-2391-4D5D-84D0-74B2EDAD43D6.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 72
Canım ya net göreyim diye için çıkarttım silip test gibi ya içi sonra ters takmışım. Evet yani yanılmıyorsam silik çiZgi görüyorum ama nasıl biliylr musıb beyaz böyle sanki ikinci çizginin yeri gibi . Renksiz . Olabilir mi?
Bilirim canım testi çıkarıp bakmalar flash a tutmaları çok yaptım ☺️ Canım o kuruduğu için çıkıyor. Testte 5 dk veya 10 dk geçerli sayılıyor. Ondan sonra çıkan şeylere itibar etme. Sen ama yine elinde test varsa yarın ilk idrarında yap. Varsa zaten çıkar yarın eğer ki geç döllenme değilse.

Bilirim canım testi çıkarıp bakmalar flash a tutmaları çok yaptım ☺ Canım o kuruduğu için çıkıyor. Testte 5 dk veya 10 dk geçerli sayılıyor. Ondan sonra çıkan şeylere itibar etme. Sen ama yine elinde test varsa yarın ilk idrarında yap. Varsa zaten çıkar yarın eğer ki geç döllenme değilse.
Dimi yaa.. sorun şu ki geç döllenme olur olursa çünkü 21. Gün çatlamaya geldim üzerinden yarın 8. Günüm olacak

Bilirim canım testi çıkarıp bakmalar flash a tutmaları çok yaptım ☺ Canım o kuruduğu için çıkıyor. Testte 5 dk veya 10 dk geçerli sayılıyor. Ondan sonra çıkan şeylere itibar etme. Sen ama yine elinde test varsa yarın ilk idrarında yap. Varsa zaten çıkar yarın eğer ki geç döllenme değilse.
Bir de testi yapmamın sebebi ovu testi yaptım bugun ikinci çizgi koyu çıktı

Siz konuda cag atlamissinz nasil actiniz testi😁😁👏👏isik tutmalar falan takdire sayan🥰🥳👯ne guzel rabbim nasip etti ins sira sevgidolusun da topikteki kizlarda hep dualarimdalar bana da hyrlisiylankalp atisini duymayi nasip etsin ins🤲🤲🤲🧿

Kuzum 2.cizgi olarak orda bi hayalet mi var yok bn oylemi gormek istyorum👯👯💞
Gözlerin dert görmesin birtaneemmm ❤️ Umutlanmak istemiyorum ama uykularım kaçtı.. çok stresli bir süreç yaa kendimizi sakınamıyoruz. Ben kendimi böyle sabırsız bilmezdim. 1 yılı geçti bekliyorum. İnş hayal-et çizgi gerçektir 🙏

Siz konuda cag atlamissinz nasil actiniz testi😁😁👏👏isik tutmalar falan takdire sayan🥰🥳👯ne guzel rabbim nasip etti ins sira sevgidolusun da topikteki kizlarda hep dualarimdalar bana da hyrlisiylankalp atisini duymayi nasip etsin ins🤲🤲🤲🧿
Amin canım ben seni takip ediyordum zaten geçen aydan beri belki en az senin kadar sevindim rabiim verdi gerisi gelecek bebişin çok sağlıklı olacak bence ❤️

Bugün pik oldu sanirsam kaç gündür pik oldu pik olacak diye ilişki oldu bu ay 14.de oldu normalde 13.gün olurdu bundan sonra ilişki nasil olmali değerlendirilmeli??

Eklentiler

• 20190615_101740.jpg
    20190615_101740.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 67
Bugün pik oldu sanirsam kaç gündür pik oldu pik olacak diye ilişki oldu bu ay 14.de oldu normalde 13.gün olurdu bundan sonra ilişki nasil olmali değerlendirilmeli??
Evet canim bugunu degerlendir yarin testin catliyor mu bakalim ona gore degerlendirelim.. pik durumu bazen bir iki gun sürebiliyor

Kizlar bugün adetimin 40. Günü deyim. Ovulasyon testine göre 30. Gün yumurtlama olmuş olabilir. Zaten en son ilişki de 30. Gün oldu. Üzerinden 10 gün geçti yani. Dün beta HCG 4 çıkmıştı.bu sabah gebelik testi yaptım. Hayalet bir çizgi gördüm. Acaba kimyasal gebelik falan mı geçiriyorum. Dış agrima dayanamayıp hamilelikte kullanılması yasak ağrı kesici de içtim.

Eklentiler

• IMG_20190615_102349.jpg
    IMG_20190615_102349.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 69
X