Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım Aselece Aselece bir bakar mısın pik gibi geldi bana ama acilen de yapıp evden çıkmam gerekti biraz kurumasını bekleyemedim.

Eklentiler

• AFD26124-7378-4324-A2E8-EFA79B133008.jpeg
    AFD26124-7378-4324-A2E8-EFA79B133008.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar birşey sorabilir miyim? Malum çatlamadan yakaladım ben testleri.. 20. Günümde çatlama olmuştu tahminen, bugun 25. Günüm . Hani gebelik akıntısı diyoruz ya bugun yapış yapış kremsi akıntım oldu. Bu mu bahsettiğimiz yojsa şeffaf olan mı? Merak ettim yardımcı olur musunuz ❤️ Adetime 4-5 gün var

Merhaba ben 4 haziranda yumurtlamayı yakaldım. 5 haziranda da testim koyuydu. Uygun günleri değerlendirdik inşallah aselece hanımında desteği ile.. nasip artık. adetime 10 gün var. kasıklarımda tek taraflı nasıl anlatsam cızlama gibi bir ağrı oluyor. bir dolgunluk hissi. ama en çokta kasıklarımda sanki çamaşırın lastiği acıtıyor gibi bir ağrı. bu neden olabilir sizce? döllenmeden kaynaklı olabilir mi?

Merhaba ben 4 haziranda yumurtlamayı yakaldım. 5 haziranda da testim koyuydu. Uygun günleri değerlendirdik inşallah aselece hanımında desteği ile.. nasip artık. adetime 10 gün var. kasıklarımda tek taraflı nasıl anlatsam cızlama gibi bir ağrı oluyor. bir dolgunluk hissi. ama en çokta kasıklarımda sanki çamaşırın lastiği acıtıyor gibi bir ağrı. bu neden olabilir sizce? döllenmeden kaynaklı olabilir mi?
o çok iyi bişey bnce batma olunca olumlu cvp alabilirsin inş.

Aselece Aselece

Benim durumum nedir sence

2 aydır 14 de yumrtlayorum ve 28 de regl oluyorum

15.günmde ovü yapamadım acaba o gün mü pik oldu

Eklentiler

• 20190612_160332.jpg
    20190612_160332.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20190612_160359.jpg
    20190612_160359.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar birşey sorabilir miyim? Malum çatlamadan yakaladım ben testleri.. 20. Günümde çatlama olmuştu tahminen, bugun 25. Günüm . Hani gebelik akıntısı diyoruz ya bugun yapış yapış kremsi akıntım oldu. Bu mu bahsettiğimiz yojsa şeffaf olan mı? Merak ettim yardımcı olur musunuz ❤ Adetime 4-5 gün var
Ovu testin varsa bir yap bakalim canim yoksa gebelik testi yap sabah erken ilk idrara sıkışık hâlde

Kesin bakma ama igne batırıyor gibi oluyorsa dollenmedir.. ağır kaldirma bol bol dinlen güzelce ve bol bol su ic mutlaka

gebelik adete 10 gün kala çıkar mı aselece hanım?
Canim erken döllenme olduysa olabilir nadir bir durum.. yani mesela sen adet bitimi birliktelik yasadin ve tesedufen tuttu adete 1 hafta kala felan cikabilir testte.. benim 6 gun oncesi cıktı mesela erken döllenme sayilir

Bilmediğim icin soruyorum kusura bakmayin aselece hanim. Mesela yumurtlama 4unde oldu. Ondan once yumurtlama gerceklesmeden dollenme olabiliyor mu? Ben ovulasyon testi ile hep takip yaptım çünkü.

X