Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Emek olmadan yemek olmuyor de kuzum :KK70: hakkinda hayırlısı inşallah olacak bende umutluyum. Adetin dedigim tarih olmasi gereken canim 22 haziran takvimden gözüküyor diyorsan o uygulamalar tamamen yanlış bilgin olsun

Her ay hiç değişmedi ama regl tarihim canım hep takvimle uyumlu oluyor. Acaba geç mi yumurtluyorum ki ben bakalım 10 güne belli olucak ak koyun kara koyun :işsiz:

Kızlar ben bu ay ovulasyon testi yaptım adetime 2 gün var sadece göğüs ucunda hassasiyet ve biraz bel ağrısı var aşırı uyumak istiyorum hamilelik belirtisi olabilir mi 🙈🙄

Aselece canım bi bakar mısın sana zahmet. Son adet 30 mayıstı. Bugün 14. gün. Saat 13te yapacağım. 11.günü ve 13. Günü değerlendirdim yine de.

Eklentiler

• 54A9568C-6B16-4B28-BB30-1B82D3DE2386.jpeg
    54A9568C-6B16-4B28-BB30-1B82D3DE2386.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Kızlar kan testi yaptım doktorum istemişti kan ve d vitamini bayağı düşük çıktı bildiğim kadarı ile d vitamini gebelik engelliyor galiba benim bu ay boş çıkacak ilac verdi 2aylık bakalım hayırlısı artık

Aselece canım bi bakar mısın sana zahmet. Son adet 30 mayıstı. Bugün 14. gün. Saat 13te yapacağım. 11.günü ve 13. Günü değerlendirdim yine de.
Degerlendirmen güzel canim pik yapmamis daha fakat şunu söyleyim bir gunde bir kac tane ovu testi yapma gerek yok ayni çıkar pik olana kadar.. bugun ki testine de bakalim insallah pik cikar zaten koyulasmaya başlamış

Kızlar kan testi yaptım doktorum istemişti kan ve d vitamini bayağı düşük çıktı bildiğim kadarı ile d vitamini gebelik engelliyor galiba benim bu ay boş çıkacak ilac verdi 2aylık bakalım hayırlısı artık
İnşAllah olur canım, bu ay da olmazsa ben de değerlerime baktırmayı düşünüyorum.

Keciboynuzu pekmezini bu yüzden kullanin diyoruz canim. Ben demir ilaci kullanamiyorum bu yüzden keciboynuzu pekmezi iciyorum kan degerlerim de iyi cok şükür tavsiye ederim sana da yine de kendin bilirsin

X