Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım dünü dediğin şekilde değerlendirdim 2 3 saat wc gitmedim duşu da sabah aldım benim adama 4 gün var daha diyince bi afalladı:-) inşAllah bu ay olur çünkü benim takvime göre 12 13 14 gösteriyordu bense 17. Gün yumurtladım :KK43: en kesini testmiş
Inan benim adam da öyleydi sonra dedi canımız saolsun :KK70: güzelce degerlendir Allahin izniyle bu ay güzel haber alacaz senden de

Şimdi hsg çektirdim kafamda şüphe kalmasın istedim kızlar çok şükür tüplerim açıkmış sıkıntı yok bi antibiyotik yaZdı doktor galiba enfeksiyon kapmamam için tam bilmiyorum . Ovü testlerine de bugün başlıyorum inşallah 🙏🏻 Hsg çektiren var mı başka siz antibiyotıik kullandınız mı

7 ay önce bir kimyasal geçirdim. Birde geçen ay önceki kimyasal 30a çıktı sonra düşmeye başladı. Geçen ayı biliyorsun zaten sadece 6yı gördüm
Rana canim bak gebe haberleri senin icin buyuk umut lütfen pes etme ovu ile takip et mutlaka.. ben her zaman burdayim takip icin.. veee kimyasal senin elinde olan bir durum degil herkeste olma ihtimali var. Onemli olan moralimizi yüksek tutup önümüzdeki maclara bakalim.. veee cok saglikli bir bebegin yakinda gelecek hissediyorum Allahin izniyle

Şimdi hsg çektirdim kafamda şüphe kalmasın istedim kızlar çok şükür tüplerim açıkmış sıkıntı yok bi antibiyotik yaZdı doktor galiba enfeksiyon kapmamam için tam bilmiyorum . Ovü testlerine de bugün başlıyorum inşallah 🙏🏻 Hsg çektiren var mı başka siz antibiyotıik kullandınız mı
Antibiyotik agri olmasin ve enfeksiyon olmasin diye canim.. cok güzel tüpler açıksa rahat bir sekilde ovulasyon takibi yapip iliskileri duzenleyebilirsin..

Inan benim adam da öyleydi sonra dedi canımız saolsun :KK70: güzelce degerlendir Allahin izniyle bu ay güzel haber alacaz senden de

İnşAllah canım ya vallahi duamdasın bebişini Rabbim sağlıkla aldırsın kucağına. Bunca ay kendimi boşa üzmüşüm olmuyor diye meğer yumurtlama gününde hiç ilişkim olmamış daha

Ben iyiyim çok şükür. Araya bayram girdiği için doktora gidemedim rahim filmi de çektiremedim ovulasyon testine başladım tekrar başka yaptığım bir şey yok. Bu ay olmazsa da iyi bir doktora gideceğim
İnşAllah bu ay olur valla her ay aynı stres ya da üzüntü. Allah yardımcımız olsun

X