Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa canmm cok sewindm kac g

ya canm cok sewindm inan . kac gundur aklimdaydn ne olacak acaba diye . ama belliydi hamile oldgun belirtilerinden .Allah tamamina erdirsn insalah. saglikla buyusun bebisin :KK200: :KK200: :anneadayı: 😄😍
Ya hepinizden Allah razı olsun 💞kardes gbisiniz kimse daha bilmiyo siz biliyosunuz aselece senden de Allah razi olsun cok ugrastn dinledin ins guzel sonclar alirim🤲🤲darisi hemen arkamdan size ins🤲🤲namaza baslamistm hep dualarimda olcaksiniz kizlar

Evet hemen paylaş bizimle gelişmeleri 💕🌼🌼🌼 gayet sağlıklı bir gebelik olduğunu düşünüyorum darısı isteyen herkese başta da bu topiktekilere nasip olsun inşAllah çoook amiiin 😍

Ümidini boşa çıkarmadım bak ❤ Demiştim sana olacak diye . Ve oldu şimdi inş ilk keseyi sonrada bebiş görmen dileğiyle canım. Bence bu kırmızılıkta ve 4 gün gecikmeyle kimyasal daha olmaz. İçini ferah tut. Güzel günler yakında ☺🌸
Ayyy bitanem agzin bal yesin yaa ins olmaz tek korkum bu simdide🙈🙈aksam ustu kan vericem ins guzel sonclar alirim Allah hepinizden razi olsun cok destek oldunuz sabah ilk idrarla yapamadim tatilden döndük 3kez wc ye gttim🙈bu 4.idrarda cikan

Ayyy bitanem agzin bal yesin yaa ins olmaz tek korkum bu simdide🙈🙈aksam ustu kan vericem ins guzel sonclar alirim Allah hepinizden razi olsun cok destek oldunuz sabah ilk idrarla yapamadim tatilden döndük 3kez wc ye gttim🙈bu 4.idrarda cikan
Bende ilk yaptığımda ilk idrarla öğrenmemiştim. Ve ilk idrar olmamasına rağmen koyu çıkmış canım içini ferah tut kan testini aldıktan sonra rahatlaya bilirsin 😘

X