Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üf hayır ya neden karamsarlığa sokuyorsun kendini. Deli olucam😂 hayır gayet iyi güzel . Güzel düşün güzel olsun . Sen strese sokarsan kendini hormonlarını yükseltirsin. Ben öğrendiğimde 138 di. Kendine gel😂
Tamam guzel dusunuyorum sukurler olsun istedgm seydi daha guzel sonclar alicam ins 2.kan verdiginde kac olmustu degerin cnm

Tamam guzel dusunuyorum sukurler olsun istedgm seydi daha guzel sonclar alicam ins 2.kan verdiginde kac olmustu degerin cnm
Canım değerim çok güzelmiş bence çok güzel olacak devamı hiç stres yapma hatırlı uğurlu olsun inş🙏❤️ En doğru sonuç için testi ne zmaan yapmak lazım ki illa adeti beklemek gerekir mi

Bende bu ay ovülasyon testi sipariş ettim yarın elimde olacak bana da yardımcı olur musunuz. Bide bu ay doktora gidip yumurta takibi yaptırmak istiyorum aşırı derecede düzenli bir adet düzenim var ama acaba çatlamıyor mu diye kafama takıldı 5 aydır istiyorum bende bebek

Bende bu ay ovülasyon testi sipariş ettim yarın elimde olacak bana da yardımcı olur musunuz. Bide bu ay doktora gidip yumurta takibi yaptırmak istiyorum aşırı derecede düzenli bir adet düzenim var ama acaba çatlamıyor mu diye kafama takıldı 5 aydır istiyorum bende bebek
oluruz tabi canm . herkes burda birbirine yardmci oluyor. aselecee saolsun o da yorumluyor testleri .hakkimzda hayirlisi olsn ins.

oluruz tabi canm . herkes burda birbirine yardmci oluyor. aselecee saolsun o da yorumluyor testleri .hakkimzda hayirlisi olsn ins.
Çok teşekkür ederim canım insan kendini çok çaresiz hissediyo burda aynı derdi paylaşınca bi nebze rahatlıyorum inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Test dün pik olmuştu ama değerlendirme olmadı malesef bugün yine iki çizgi koyuydu ve ilişki oldu sans varmidir ki yarın test silik se eğer çatlamış olur dimi

X