Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizceler canim kizceler esimle aksam tartıştik yapamadim😞bugunde tatilin son gunu diye ben ugrasmadim bu sabaha karsi evimize yola çıkıyoruz tatilimiz bitti evde gebelik testim var eger pozitif cikarsa hemen ozele gdip kanda vercem akinti kahve rengi falan hic bisey yok artk sonc ne cikar bilemiyorum dualarinizi eksik etmeyin nolur🤲Unutmadim sizi olumluda olsa olumsuzda ilk size hbr verecegim😘😘🥰💞

Kizceler canim kizceler esimle aksam tartıştik yapamadim😞bugunde tatilin son gunu diye ben ugrasmadim bu sabaha karsi evimize yola çıkıyoruz tatilimiz bitti evde gebelik testim var eger pozitif cikarsa hemen ozele gdip kanda vercem akinti kahve rengi falan hic bisey yok artk sonc ne cikar bilemiyorum dualarinizi eksik etmeyin nolur🤲Unutmadim sizi olumluda olsa olumsuzda ilk size hbr verecegim😘😘🥰💞
hakkinda hayirlisi olsn canm.guzel haberlerle gelirsn insalah 🌸🌸🙏

Merhaba kuzlar yumurtlamadan sonra 11.günüm test yaptım negatıf 3 4 gune adet olmam lazım sadece goguslerıme kramplar gırıyor buay umutluydum yenıden test yapsammı yarın falan adetımı beklesem umudum yok ama

Aynen kirmizi kart yemeden umut var herzman bnde bugun ogrencem 18.gundeym ama icimiz kapali kutu nolur bilinmez cnm
Hayırlısı cnm bazen belırtı de olmuyomus bılmıyorum kı artık ben cok umut etmıyorum zaten adetımız gecmesın onemlımolan

Bence sen bize güzel haberler vereceksin 😉

Ay senin agzin bal borek yesin evimize az kaldi ve bn cok heyecanlıyım 🙈sabah 4.30dan beri yoldyz ama evde testim var eger pozitif gorursem esimi hemen goturcem ozele😁ins bu defa kimyasal olmaz🙏
Canım inşAllah olmaz😍 test yapınca paylaş bizimle deee

Kizlarrrrrrrr cift cizgi😋🤪🤩🥳😎nolur kimyasal olmasin dua edin🤲🤲🤲💞💞💞

Eklentiler

• D90622D0-7359-4E50-9F2C-F1C09ECE6FFD.jpeg
    D90622D0-7359-4E50-9F2C-F1C09ECE6FFD.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 51
X