Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün ben de regli oldum.ilk gün lekelenme sonra iki gün hiç bişey gelmiyor, lekelenmeden üç gün sonra normal olarak geliyor toplam sayarsak 9-10 sürüyor. Adet başlangıcı lekelenmeden itibaren mi sayıyorsunuz. Bir de Küre bugün mü başlamalıyım kızlar.
Bütün reglilerin böyle mi oluyor yoksa bu ay mı böyle oldu? Hangi kürü sordun canım? Çörek otunu diyorsan adetin ikinci günü başlayıp on gün yapmak gerekiyormuş

Aselece Aselece bakkk sonunda piki gördüm

Eklentiler

• 20190530_114858.jpg
    20190530_114858.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 35
Bugün ben de regli oldum.ilk gün lekelenme sonra iki gün hiç bişey gelmiyor, lekelenmeden üç gün sonra normal olarak geliyor toplam sayarsak 9-10 sürüyor. Adet başlangıcı lekelenmeden itibaren mi sayıyorsunuz. Bir de Küre bugün mü başlamalıyım kızlar.
Çörek otu küründen bahsediyorsan 2. Gün başlanıyor 10 gün sürüyor

ay evet ama bnde cok belirti yok yaa hatta hiç yok belli belirsiz batma oluo geceiyo var diyemiorum akıntıda yok
Bazen belirti olmuyor. Ama en sık olan belirti göğüs ucu renk değişimi bir de göğüslerde şişlik ve ağrı olması. Kirpikler kırış kırış olurmuş öyle de anlaşılır diyor babaneler :)))

benzer durum bende de var aynısı hatta :) doktora gittim onlardan da tatmin edici bir cevap alamadım herhangi bir problemde bulunmadı. hala daha çözebilmiş değilim reglden sayılıyor mu sayılmıyor mu :KK70: o yüzden sat sorduklarında affallıyorum.

Hamile degilseniz canim ilk lekelenmeden itibaren adetin birinci günü sayilir.. çünkü adet olarak geldigi icin leke adetin baslangicidir.

onların günü pek tutmuyor ama bazen 2 gün önceden bazen 5 gün önceden geliyor. ama söküldüğü gün hep düzenli 26 27 günde bir ortalama oluyor. arkadaşın dediği gibi baştan sayarsak 8 9 gün ediyor toplam normal değil gibi geliyor bana. bi de derler ki o gelen lekelenmeler bi öncekinden kalanlar ne kadar doğrudur bilemem tabi.

X