Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu çörek otu karışımına illaki adet döneminde mi başlamak lazım? Geç mi kaldım acaba diye düşünüyorum
Canım ben bazen adetten sonrada yiyordum geç kaldım deme yine de ye. Övü testiyle hareket et canım pik olunca yada pike yakın zamanda bırak bazılarının yumurtası fazla büyüdüğü için çatlamıyor kiste dönüştürüyor.

Adet bitimi hemen başla canim hrr gun ayni saatte 12 ile 16 saatleri arasinda bir saat sec. Test yapmadan 2 saat oncesi sivi alimini birakman lazim.. testleri atma karsilasririrken kolaylik olsun

Aaa bunu öğrendiğim iyi oldu canım çok sağ ol

Kızlar dünden beri ufak ufak akıntım oluyor bu yumurtlama olacağı içim midir? Bugun 10. Günüm ve ovü testlerinde henüz bir oynama göremedim ben şahsen

Kızlar dünden beri ufak ufak akıntım oluyor bu yumurtlama olacağı içim midir? Bugun 10. Günüm ve ovü testlerinde henüz bir oynama göremedim ben şahsen
Yumurtlamaya hazirlik oluyor yani vajina çalışmaya başladı her akinti yumurtlama degildir canim testte piki görene kadar devam et normal zamanda yumurtlarsan 14. Gun olur bunun icin 10. Gunden itibaren vajinan calismaya basladi

Günaydın aselece bu sabah elimde bir gebelik testi daha vardı kan vermeden bi yapayım çizgi net çıkacak mı dedim ama o önce çıkan silik çizgi bile çıkmadı

a
Yumurtlamaya hazirlik oluyor yani vajina çalışmaya başladı her akinti yumurtlama degildir canim testte piki görene kadar devam et normal zamanda yumurtlarsan 14. Gun olur bunun icin 10. Gunden itibaren vajinan calismaya basladi
teşekkür ederim canım inşallah dediğin gibidir ve çok yakında görürüm bugun de yapayım bakalım farklılık olacak mı

Yarım saat bekledim test için. Açıkçası daha net bi çizgi bekledim ben öyle olunca hayal kırıklığına uğradım. İnşallah dediğiniz gibidir yeni olduğu için öyle çıkmıştır
Canım içini ferah tut inşallah bebişin senledir her sonuç Allahtan.. Ne zmaan kan vereceksin tekrar

İnşallah canım bi kimyasal gebelik yaşadığım için çok korkuyorum. Yarın cesaretimi toplarsam vereceğim inş
Canım benim önceki yaşadığın Allah’ın izniyle tekrar etmeyecektir. Değerin gördüğüm kadaroyla 6 çıkmış zaten çok yeni olduğu belli Emin’in ondandır. Dua et içini ferah tut ve hayır sandığımıxda şer, şer sandığımıxda hayır olduğunu unutma Güzel haberler alacağına inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…