Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece maalesef gebelik degil ovulasyon merakimdan yaptm daha 7gun var adetime simdiden cikarmi ki ya esim fitremizi vermis bugün belki mercimegimiz vardır diye onun icin bile vermis nolur dua edin ya ins birlikte oruc tutuyoruzdur ins bizimledir

Ayyy kıyamam yaa. Allah kabul etsin canim benim.. insallah en kisa zamanda gebelik haberlerinizi alırız.. ben daha cok heyecanlaniyorum hergun bekliyorum gebelik haberi gelecek kizlardan diye.. Allah insallah o haberleri tek tek verir bana cok amin

Allah Senden razi olsun sen hamissin dualrin kabul olur nolur et bize esim mercimek bizimledir diye ona da verdim pra dedi okdr uzuldumki

Allah Senden razi olsun sen hamissin dualrin kabul olur nolur et bize esim mercimek bizimledir diye ona da verdim pra dedi okdr uzuldumki
Uzulme Allah verdirdi ona da.. belli mi olur bir mucize ile haber aliriz senden.. tam bayram olur bize de canim her duamda varsiniz kisaca şöyle söyleyim ben unutsam bile elim karnima gidince direk ettiğim dua Allahim isteyen bekleyen gönülden yanan umut besleyen herkese bebek nasip etsin

Merhaba...şu an çatlatma iğnesi yaptırdım ve beklemedeyim eğer olmazsa ovulasyon testi yapıcam...epey açıklamalı yazıyorsunuz eğer müsait olursanız bana da yardım edin lütfen ilk defa yapıcam çünkü....o gün mutlaka rahatsız ederim sizi şimdiden kusura bakmayın iyi geceler

Buyur gel herzaman başım gözüm üstüne canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…