Ovitrille 11.gün

merhaba , kasım ayında regl 3. gün femara basladım 5 gün kullandım sabah aksam 3 adet yumurtam oldu 21, 18, 14 mm ve 23 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum bugün iğnenin 9. günü erken gebelil testi yaptım negatfi , bazı yazılarda okudum sonradan pozitife dönebiliyormus lütfen bana yardımcı olun böyle bişey var mı pozitife dönebilir mi

Negatife olması 9.gün iğnenin etkisi gittiği anlamına gelir önemli olan 13. 14 gün pozitif olması zaten siz pozitif alsaydiniz bile iğnenin etkisi olabilirdi benimde 9.gun negatifti merak etmeyin testi tekrarlayın en garantisi 13.gün ben ozaman öğrendim

Kuzum çok teşekkür amin canım inşallah saglikla bana çok yardımcı. Oldun Allah razı olsun
Ne demek canım benim kendi hamileliğim kadar sevindim valla rabbim isteyen herkese nasip etsin doktor bana kan testinden sonra 10 gün herşeye dikkat et dedi ağır kaldırma hareketlerine dikkat et dedi aklında bulunsun canım anı hareket yapma sakın ilişkide yasak dedi bide bana

Kuzum adetime 2 gün var sağlık ocağına gittim ben değer 399 çıktı kadın doğuma randevu alayimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…