Ovitrille 11.gün

Silik filan biseyler de mi çıkmadı canım
hayır silik de cıkmadı tek çizgi dışında hiçbişey yok ama pkos oldugum için geç döllenme ihtimali olabilir mi diyorum kendimce , pkos olmama rağmen adetlerim hep düzenli bu ay da olmayacak bu 2. defa femara ve ovitrelle denemem oldu bu da başarısız , bazı yorumlarda okudum 13, 14 negatif olup 16 günde 18 günde pozitifi görenler olmuş ama kendi adıma cok uzak bir ihtimal olarak görüyorum :)

birşey sorucam şimdi iğnenin 4. günü ve peçeteye sldim pesbembe bir akıntı geldi regl günüm e 3 gün var yerlesme olabilir mi regl mi erken geldi yoksa

Herkese merhaba ben 22 kasım da çatlatma iğnesi oldum 9.güne kadar pozitif görüp sonra negatife döndü.13. Ve 14.günde ise negatif gördüm bugün 16. Günüm hala regl olmadım regl sancısı gibi sancım var ama özellikle sol kasığımda ara ara batma mevcut ve her reglmden önce yüzümde sivilce çıkardı bu ay hiç bir sivilcem çıkmadı ilk defa göğüs uçlarım da sızı var bu gibi durumu yaşayıp gebelik öğrenen varmıdır ben pek ihtimal vermiyorum ama ilk defa bu iğneyi olduğum için pek bir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevirim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Canım bazen regl günleri kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor en garantisi bence gidip bı kan ver günün gelmiş kanda çıkabilir gebelik testlerinde sıkıntı olabiliyor en iyisi kan vermek bence hem için rahatlar inşallah hamilesindir

Ay inşallah kaç aydır deniyorum artık negatif görmek içimi daraltıyo kalbim sıkışıyor her ay ümitleirm tükeniyo test yaptım 13. 14. Günde ama gölge gibi vardı kaset testte ama erken de hiç birşey yoktu ekliyorum testi artık görmek istediğimi mi görüyorum anlamadım bu 4. Ayım ama iğne olarak ilk ayımdı

Canım bazen testlerde çıkmıyor hafif bı çizgi var gibi ama umitlendirmek istemem olmayınca insan çok üzülüyor kendimden biliyorum dualarım seninle inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…