Ovitrille 11.gün

Kuzum inşallah olur Allah'ım gönlündekini sana nasip eylesin inşallah ben Nisan ayında kürtaj oldum 9 ay gecdi gebe kalamdim. Ve doktora gittim herşey çok güzel dedi bana yumurtalıklar gayet iyi klomen verdi bana yumurtalıkların buyüp büyümedigine bakmak için icdim 1 hafta sonra gittim buyumus dedi çatlatma iğnesi vuruldum evde 12 gün gecdi Allah'ım inşallah banada nasip eder eşimden sperm testi istediler gayet iyi ded

Insallah olmuştur o zaman bir sıkıntı olmamasına çok sevindim şansınız daha yüksek olur Allah in izniyle

Canım öncelikle hayırlı olsun gözünüz aydın Rabbim sağlıkla kucağnıza alabilmeyii nasip etsin.. pkos var mıydı sizde?

Canım öncelikle hayırlı olsun gözünüz aydın Rabbim sağlıkla kucağnıza alabilmeyii nasip etsin.. pkos var mıydı sizde?
Kuzum merhaba bende iğne vurali 13 gün olacak sizce evde idarda testi yapsam cıkarmi doktor ayın 1 yap dedi çok merak ediyorum

Kuzum merhaba bende iğne vurali 13 gün olacak sizce evde idarda testi yapsam cıkarmi doktor ayın 1 yap dedi çok merak ediyorum
Valla hiç bilmiyorum canım ama okuduklarıma göre bazen gebelik olmasa bile yalancı pozitif çıkıyormuş iğnenin etkisinden dolayı gerçi yarın 2 hafta olacak sabah yap istersen inşallah hayırlı sonuçlar çıkarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…