Ovitrellenin tam 11. Günü testime bakar mısınız

ERVASAHAN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2023
118
15
29
Bayanlar 11 Haziran da çatlatma iğnesi vurdum bugün tam 11. Gün gebelik olma ihtimali nedir böyle çıkanlar oldu mu sonradan sonuçlarınız ne oldu.. ilk 10 dk dolunca yavaştan hayalet çizgi çıktı

Eklentiler

• IMG_20230622_165835.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 206
Bayanlar 11 Haziran da çatlatma iğnesi vurdum bugün tam 11. Gün gebelik olma ihtimali nedir böyle çıkanlar oldu mu sonradan sonuçlarınız ne oldu.. ilk 10 dk dolunca yavaştan hayalet çizgi çıktı
Çizgi gözüküyor acaba hangi test markasını kullandınız

Var gözüküyor artı med de freely de gözükmüyor kan da da çıkmadı

Eklentiler

• IMG_8827.jpeg
    235,5 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_8751.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_8773.jpeg
    173,2 KB · Görüntüleme: 117
Yok ben 1 hamilelik geçirdim karnımda kalbi durdu 11 haftalıkken şimdi 1.5 senedir olması için mücadele veriyoruz geçen ay tedaviyi bıraktım bu ay olmaz dedim öylesine test yaptım böyle çıktı bunların hepsi ayrı günlerde yapıldı ama kan verdim negatif çıktı hatta bugğnde test yaptım onda da çıktı bugün adetimin geçişinin 5. Günü

Canım iğne etkisi olması muhtemel. 14. Gün. Yaparsan garanti olur.

Umarım hamilesindir canım. Geç döllenmedir belki

Doğru söylüyorsun ama işte gel de sabret ah ahh
Çok zor kuzum çok zor beklemek. Çok iyi anlıyorum seni. Ben iki iğne iki aşılama oldum. Umarım seninki sevinçle sonuçlanır. Az daha sabır. Ne kadardır deniyorsunuz? Sebebi var mı iğne yaptırmanın?

Çok zor kuzum çok zor beklemek. Çok iyi anlıyorum seni. Ben iki iğne iki aşılama oldum. Umarım seninki sevinçle sonuçlanır. Az daha sabır. Ne kadardır deniyorsunuz? Sebebi var mı iğne yaptırmanın?
Sağlıksız gebelik oluşuyor bende 4 kaybım oldu. Doğal yola gebelik yasakladı doktorum o açıdan

Hala hala insan artık testede mi güvenemeyecek yalan yere sevinç oluyor insanda

Ben bir buçuk senedir daha idrar testinde silik çizgi bile göremedim. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıkla gelsin yavrularımız
Olmaması ayrı dert olup kaybetmek ayrı bir dert bilmiyorum Allah herkesi farklı sınıyor insallah hepimiz sağlıklı bir gebelik geçiririz insallah sende pozitifi görürsün en yakın zamanda canım

Genetik test yaptırdın mı? Kayıplarda onu öneriyorlar diye biliyorum
Yaptım canım kromozom temiz çıktı şükür pıhtılaşma varmış bende ama tüm kayıpları ona bağlayamayız dedi doktor çünkü çoğunda iğneye rağmen genede sağlıksız oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…