OVİTRELLE VE TÜP BEBEK

benimhikayem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
80
46
28
Merhaba
11 Eylül ve 18 eylül transfer günü ovitrelle oldum bugün 5. Gün bitti dayanamadım kaset test yaptım, 30unda kan testi vereceğim. Ümitlenmek ve ya olumsuz olmak istemiyorum durumu böyle olan bilgisi olan birileri var mı

Eklentiler

• IMG_7929.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 11
Bende transferden 1 hafta önce çatlatma iğnesi oldum 6. Gün silik çıktı sonrasında koyulaşmıştı sizinkide pozitif duruyor ama 2 gün sonra tekrarlayın

Bende transferden 1 hafta önce çatlatma iğnesi oldum 6. Gün silik çıktı sonrasında koyulaşmıştı sizinkide pozitif duruyor ama 2 gün sonra tekrarlayın
Ben hem transfer günü de oldum bir arkadaş söyledi çatlatma pozitif yapıyor diye o zaman yarın sabah erken gebelik yapacaktım yapmayım perşembe sabah mı yapsam ki

Ovitrelle vucutttan 10 günde atılıyor bence test gunünüze kadar bekleyin yalancı pozitiflik olabilir ayni durumu yasamistim
Günde 7 litre su içiyorum bende olumlu olumsuz inanmayacağım idrara dedim kan daha önemli ama ovitrellenin böyle yaptıgını bilmiyordum hayırlısı
Çarşamba da yapabilirsiniz evet bende iğneden dolayı acaba mı dedim ama sonra testim koyulaşmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…