ovitrelle ve 9. gün

edasummm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
873
3
kızlar ben cok merak edıyorum iğneden sonra 9.günüm ..evde 1 tane gebelik testı var test bana bakıyor ben teste:) yapsam cıkar mı acaba noooolur bır cevap verin

kızlar ben cok merak edıyorum iğneden sonra 9.günüm ..evde 1 tane gebelik testı var test bana bakıyor ben teste:) yapsam cıkar mı acaba noooolur bır cevap verin

cikmaz cnmmm
bosuna yapip strese sokma kendini carsamba gunu kan tahliline git istersen o zaman olabilir
hayirlisi olsun insallahhhhhh
allah gonlunun muradini hayirli zamanda hayirli bebislerle versin insallah cnmm :)))

cikmaz cnmmm
bosuna yapip strese sokma kendini carsamba gunu kan tahliline git istersen o zaman olabilir
hayirlisi olsun insallahhhhhh
allah gonlunun muradini hayirli zamanda hayirli bebislerle versin insallah cnmm :)))

teşekkür ederim canım..olsa dahi cıkmaz mı..off Alahım günlerde gecmıyor

teşekkür ederim canım..olsa dahi cıkmaz mı..off Alahım günlerde gecmıyor

canim
zaten igne vurulduktan 36 saat icinde catliyo o ara halvet :) olmuustur zaten
catlatma ignesinden sonra 24. ve 36. saatinde iliski oneriyo sonrasindada gun asiri adet olana kadar halvete devam
yani senin suan tutmussa bileeeee 5 gunluk falandir anca :)
hayirlisiysa olsun de cnm hep
vardir allahin uygun gordugu sizin icin planladigi bi zamannnn
he bu arada bende bebis icin calisanlar grubundanim :)) peri ve pidilgayla hamis kalmayan kalmaz topiginde
gorusmek uzereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…