Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle sonrası progesteron testi 34,39 lütfen yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eczaneler işi karaborsaya dökmüş ne koparirsak mantigindalar msj geliyorsa gelen tutardan 1 kuruş fazlasını ödemeyin

Sağlık ocağına kan tahlili verdim yarın çıkacak ama internetten nasıl bakılıyor bilenler acil cvp yazarmı merak ediyorum

B
Eczaneler işi karaborsaya dökmüş ne koparirsak mantigindalar msj geliyorsa gelen tutardan 1 kuruş fazlasını ödemeyi
E nabızdan bakmıştım ben hastanede yaptırmıştım ama isterseniz bi e nabızda bakın inş olmuştur hayırlısıyla

sefer mesaj geldi bana o şekilde aldım ama geçen ay gelmemişti ve 470 ödedim dikkat edin sizde resmen ne koparırsak yapıyorlar

Allahım gönlünüze göre versin inş bi an önce kavuşursunuz uğraşlarınızın sonucu olur. Tüp bebek falan denediniz mi acaba aşılama falan
Bu 3.asilama denememdi 2.eşimle ama tüp bebek deneme imkanım yok şuan da maddi olarak onu karşılayamam eski eşde denemiştim tüp Bebek hiç tutmadı ama normal gebelik olmuştu düşük kürtaj derken çok madirelerden geçtim neler atlattım nelerrrrrr

Haklısınız tüp bebek suan çok maliyetli, ama üniversite hastanelerinde inferlite bölümünde ücretsiz yapışıyor diye biliyorum tam olarak araştırmadım ama. Yani çok az rakamlar diyeyim arkadaşım geçen sene yaptırdı sadece ilaç parası verdi tabiki sıra bekledi suan bebişini büyütüyor. Allah yardım etsin psikolojik olarak çok zor biliyorum

Haklısınız tüp bebek suan çok maliyetli, ama üniversite hastanelerinde inferlite bölümünde ücretsiz yapışıyor diye biliyorum tam olarak araştırmadım ama. Yani çok az rakamlar diyeyim arkadaşım geçen sene yaptırdı sadece ilaç parası verdi tabiki sıra bekledi suan bebişini büyütüyor. Allah yardım etsin psikolojik olarak çok zor biliyorum
Evlilikte 3 yıl olmadan malesef yapmıyorlar devlet ve üniversite hastanesinde de ücretli

Arkadaşımla görüşmüştüm birsürü testten sonra çok az bi ücret ödediğini söylemişti. Başka bir arkadasım özele gidiyor tabiki ona bütçemiz yetmez. Hayırlısı olsun inşallah

Arkadaşımla görüşmüştüm birsürü testten sonra çok az bi ücret ödediğini söylemişti. Başka bir arkadasım özele gidiyor tabiki ona bütçemiz yetmez. Hayırlısı olsun inşallah
Azosperm polikistik over falan varsa şartlara uyuyorlarsa olabilir

X