Ovitrelle kullanıp yumurtası çatlamayan ?

Ponciksi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
1.460
2.488
Kızlar cumartesi igneyi oldum ama bugun kontrolumde yumurtam 18den 20 mm olmus ve catlamamıs aynı durumu yaşayan var mı?

Kızlar cumartesi igneyi oldum ama bugun kontrolumde yumurtam 18den 20 mm olmus ve catlamamıs aynı durumu yaşayan var mı?
Yaa öyle bir şey mi varmış bak şimdi kafama takıldı bana iğne hiç etki etmedi belkide catlamadi

Bende gitseymisim geç kaldım
Bir daha denerseniz mutlaka kontrol ettirin insallah gerek kalmaz tutmustur ama emin olun yani biz zarari olur diye sadece 36 saat dolunca iliski yasiyorduk sonrasi bekleme moduna giriyorduk yine oyle yapsak bosa gidecekmis sonuc olarak

Bir daha denerseniz mutlaka kontrol ettirin insallah gerek kalmaz tutmustur ama emin olun yani biz zarari olur diye sadece 36 saat dolunca iliski yasiyorduk sonrasi bekleme moduna giriyorduk yine oyle yapsak bosa gidecekmis sonuc olarak
Aynen öyle bakalım gidince ne dicek haber et bana da

Kızlar yaa benimde 14 mm yumurtam kayboldu çatlama falan olmuş demedi doktor yumurta takibini sonlandirdi diğer ay tekrar gel dedi adet olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…