Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabiki ekliyorum hemen 😍

Ay ben bu ara hic bisey yiyemiyorum
Kizlar igne etkisimi sizde oldumu

Of su cok onemli bende icem 🤣
İç kız içç :KK70: İştah bende de yok ama akşamları mutlaka salata yiyorum limonlu ya iyi geliyor ama gün içinde de mide bulantım oluyor benim ona çözüm bulamadım sizde de bulantı var mı

Tabi ki ben mesela su bile zor içerdim şimdi en az 2 lt içiyorum bol yeşillik sebze ağırlıklı besleniyorum yürüyüş falan yapamıyorum çalışıp eve gelince yoruluyorum ama evde kendi kendime biraz egzersiz yapıyorum canım
Evet bende pko var kilo da var malesef bir ara salmıştım yine spora başlayacağım

😬Off o cok kotu ya 🥵

Aynen varya kistin yaninda hamile kalan da birsuru insan var aslinda sadece kist gitsin diye beklemek istersen bekle ama kist zaten kuculmeye baslamis demi harika bu

Ay dur onu deneyim Kuzum nasil yapiliyor bir bakim basa @mutlutablo koyum 🤣

birde ovulasyon testi de yapmasan olur stres yapma yeter ki onun yerine zaten sen kendi vucudunu taniyorsun ki belirtileri gozden gecirirsin 💛yeterki uzulme stres yapma doktor ne dedi ?
Daha msji görmedi Bende merak ediyorum ne dicek

Aynen y’a bende merak ettim ne diyecek aceba 😍

Ay olurmu senide bat tarihiyle ekledim igneleyle ignesiz kader arkadasim senin hamile oldugunu gormek isterim 🥲
Smdi doktor yazdı bu ay yumurtlaman olmamış canım ama morel bozma yazmis adetin 5ci gun başla yine ilaca sonra kontrole gel iğne de vururuz dedi bide Bi takviye vitamin varmış pholicaps diye onu istersen al günde iki kez iç dedi yumurta gelişmesi için

Smdi doktor yazdı bu ay yumurtlaman olmamış canım ama morel bozma yazmis adetin 5ci gun başla yine ilaca sonra kontrole gel iğne de vururuz dedi bide Bi takviye vitamin varmış pholicaps diye onu istersen al günde iki kez iç dedi yumurta gelişmesi için
Ayy Hadi bu sefer olsun 😍 kuzum sénde demi pro var
yumurtalar mi buyumemis catlamamis mi aceba folikasit gibi bisemi aceba
Magnifiaque Magnifiaque 😊 igne tarihim - 23 aralık bat - 12 ocak 😍
Ekliyorum hemen benden bir gun once yapmissin 🥲😍

Selam kaderdaslarim 💙
Topik bize ugur getirsin 🤩
Umarim hic birimiz adet olmayiz 😌
Belirtileri catlatma ignesi tarihlerini bati ve hamile kaldiktan sonra herseyi paylasalim 😍
KULLANICI ADIOvitrelle
@mutlutablo15.12.21
bgm21 bgm21 Bat:
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 Bat:
@Ema20Bat:
Magnifiaque Magnifiaque 24.12.21
Sevm57 Sevm57
@Pamukseker3826.12.21
@MiLissy20.12.21
@dumansmom24.12.21
@Hemsiree2e18.12.21
@sutlaacc23.12.21