Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu surecte zor biliyorum ama elinden geldigi kadar baska seylerle ugras unut bu durumu
kuzum bu ay cok heyecanlı hıssetmıyorum ya, bılmıyorum sanırım alıştım duuruma
bırde ramazan ya zaten aksam eve gırıyorum iş cıkısı yemek telası sonra uyuyup kalıyorum, sahur vs derken gunler nasıl gecıyor anlamıyorum.
çok odak noktamda degıl yani, vakıt yok , bide bolca uyuyorum vesveseye fırsat kalmıyor

Oh en temizi kafanda kurmakla daha cok strese girersin bosver
Insallah pozitif gorunce heyecanlanirsin

Oh en temizi kafanda kurmakla daha cok strese girersin bosver
Insallah pozitif gorunce heyecanlanirsin
aynen kuzum, sukur ramazanda vaktım olmuyor ya,
gıtmeyecektım aslında ama doktor kullanmaya basla dedı 9.ve 13.gün kontrole gittim 3 yumoş vardı.
inşallaaah bu ay denk gelirler :)
yoksa da tup ıcın arastırmalara başladım, temmuz -agustos gıbı bır konusmalara başlarız.
nasip ,kısmet canımm

Ay o 3 yumostan ucude tutsa mucize
Insallah kuzum ya bu aylarda bol bol dua edelim beklemek normalde daha zor cidden ramazanda daha kolay

Magnifiaque canimcigimmmm nasılsın ikiz anası MashaAllah Rabbim bağışlasın sana sağ salim kucağına al bebitolarini..

Ben de başlığı görünce buraya yazayım dedim içimden geldi

Bu ay klomene benzer 50mg bir ilaç tedavisi kullandım günde iki hap aldım 5 gün boyunca.. adetimin 12.gunu yani salı doktora gittim yumurta kontrolu için, doktor iki tane var dedi biri 8mm biri 12mm dedi.. Bunlar biraz dongune göre az büyümüş ilac yeterince destek olmamış ama belliki geç yumurtluyorsun dedi cuma günü tekrar çağırdi eğer büyümüşse ovitrelle çatlama iğnesi yapacağız dedi.. ben ilk kez iğne yapicam bu gün geldi çattı İnshaAllah büyümüştür akintimda var di ama

Ay o 3 yumostan ucude tutsa mucize
Insallah kuzum ya bu aylarda bol bol dua edelim beklemek normalde daha zor cidden ramazanda daha kolay
Ayy kuzumm , 1 ine bile razıyızz, sağlıkla olsun da inşallaahhh.
evet kesinlikle ramazanda vakıt cok kalmıyor daha rahat geçiyor

Kuzummm,
hayırlı haberlerle gel ınsallaahh.
büyümüştür bence 18-20 arası olmustur bence.
akıntıya cok takılma benım akıntım yoktu , yumurtam 20mm di.

Ah Kuzum hosgeldin
Ya guzel dualarin icin cok cok tesekkur ederim
Rabbim insallah hepinize cifter cifter versin hepimiz anne olalim

insallah burasi sana ugur getirir ilaca devammi Peki bu surecte

Kuzummm,
hayırlı haberlerle gel ınsallaahh.
büyümüştür bence 18-20 arası olmustur bence.
akıntıya cok takılma benım akıntım yoktu , yumurtam 20mm di.

Ah Kuzum hosgeldin
Ya guzel dualarin icin cok cok tesekkur ederim
Rabbim insallah hepinize cifter cifter versin hepimiz anne olalim

insallah burasi sana ugur getirir ilaca devammi Peki bu surecte
malesef pek iyi haber değil hala aynı kalmışlar ikiside büyük olan 12mm yarım mm anca belki büyümüş ama aynı sayılı yani neredeyse 13mm sadece

Bir şunu farketti hiç buyumemişlerden iki tane büyümus ama onlarda 9mm anca olmuş onalrdan pek ümit olmaz dedi ama diğer 13mm olan belki sonradna büyüyebilir belli olmaz dedi.. şöyle bir program yaptık.. bu ayı yine değerlendir dedi belli olmaz o yumurtmalama olabilir dedi .. bir yandan da pazartesi gunu duphastron başla dedi gebelik varsa zarar vermiyor yumurtlama ile zaten alakası yok yani eğer hamile kalmadan adetini erken getirmiş oluruz dedi oyalanmamak için... Eğer gebelik olmazsa adet başlar başlamaz ikinci gün tekrar o clomid ilacindan icicem ama bu sefer 3 tane .. ilacı aldıktan ve ilaç bittikten sonra gidicem doktorun yanına.. yadaaaaa gene kalırsam adet olmazsam o ayrı üfffff

Yine şükrediyorum belk büyür çatlar yaaa bugün döngünün 15. Günü PCOS olduğum için belkide geç yumurtlayacam kimisi 20. Günden fazla da yumurtluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…