Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Napıyım kuzum el el üstünde oturuyorum 😂 testlerim negatif iğnenin 15.günü adet olmayı bekliyorum 🥺
Ah canim begumum 🥲insallah bu son negatifin olur ne desem hafifletmez acini biliyorum
Bunda da vardir bir hayir rabbim en kisa zaman da kolaylikla nasip etsin sana ♥️🥲

Ay hadi insallah kist felan olmasin da devam et bu son femera sana umut olsun da pozitifi gor Kuzum ya
İnşallah kuzum 🙏 kaç gündür ilk idrar ile test yapma hastalığına yakalandım iğneden 1 hafta sonra her gün sabah kalkıp test yaptım şu an ister istemez saçma sapan saatlerde uyanıyorum 😔

İnşallah kuzum 🙏 kaç gündür ilk idrar ile test yapma hastalığına yakalandım iğneden 1 hafta sonra her gün sabah kalkıp test yaptım şu an ister istemez saçma sapan saatlerde uyanıyorum 😔
Of bende test fobisi olusmustu artik yapa yapa 🥲o testte pozitif gorene kadar yapma Kuzum Birde cift cikti cizgi daha cok itti seni buna

Eskiden kadınlar tarlalarda çalışırmış kilolarca yük taşırmış birşey olmazmış, biz korkuyoruz cidden.. Doktoruma soracaktım ulaşadım bende spor salonu üyeliğimi dondurayım en iyisi 🤷‍♀️

Eskiden kadınlar tarlalarda çalışırmış kilolarca yük taşırmış birşey olmazmış, biz korkuyoruz cidden.. Doktoruma soracaktım ulaşadım bende spor salonu üyeliğimi dondurayım en iyisi 🤷‍♀️
Aynen oyle Kuzum Doktor bana sey demisti
Eger zaten saglikliz bir embriyo ise istedigin kadar yat tutmaz
O yuzden takma
Nasibi varsa gelir ama bizim kafalarimiz hic rahat degil
E L B A E L B A cok dusunmemeye calis gene de ben de dusunmemek icin elimden geleni yapiyorum zor ama

Aynen oyle Kuzum Doktor bana sey demisti
Eger zaten saglikliz bir embriyo ise istedigin kadar yat tutmaz
O yuzden takma
Nasibi varsa gelir ama bizim kafalarimiz hic rahat degil
E L B A E L B A cok dusunmemeye calis gene de ben de dusunmemek icin elimden geleni yapiyorum zor ama
Doğru söylüyorsun valla. Bende çalışıyorum çok düşünemiyorum Allahtan😪

Kızlar ben cumartesi günü çatlatma iğnemi vuruldum ve iğneden 9 saat sonra falan kasığımda belirgin bi seğirme oldu 15 20 saniye kadar sürdü hatta eşim elini koydu o bile hissetti kıpırtıyı çok netti. Ondan sonra bende ne bi ağrı ne bi batma hiçbişey olmadı bu normal mi sizce? Böyle bişey yaşayan oldu mu?

Kızlar ben cumartesi günü çatlatma iğnemi vuruldum ve iğneden 9 saat sonra falan kasığımda belirgin bi seğirme oldu 15 20 saniye kadar sürdü hatta eşim elini koydu o bile hissetti kıpırtıyı çok netti. Ondan sonra bende ne bi ağrı ne bi batma hiçbişey olmadı bu normal mi sizce? Böyle bişey yaşayan oldu mu?
Kuzum herkeste farkli bir sonuc veriyor agri olmamasi kotu oldugu anlamina gelmez tabi ♥️Insallah tutunur bu defa

X