Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sacma sapan gecikme olmasa bari🤣🤣yoksa bende o tahta talibim🤣🤣
Biz de korktuk canim,endiseni duygunu cok iyi anlıyorum ama sana bir şey diyeyim mi belirti arama sakın. Yarin nöbetçi eczaneden test mi alsan ki ya🙈
Ajjajajjjaja Aynen he bende meraktan bir hal oldum yap artik su testi ben dayanirim diyordum 11. Gun yaptim
Kiz dimi, böyle sabirli istikrarli insanlara hayranim😂

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız 🙏🏻🥰 bun bunu aldım doğru olanınaldım heralde sadece kaç gün kullanıcam biliyormusunuz günde kaç adet kullanıyım kuzular? Dualarım hepinizle Rabbim sizlere tüm istiyenlere içindede bana nasip etsin bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻❤️ Birde kızlar benim dün adet bitiminin 4. Günüydü rahim duvarımın 5mm olması normal mi ozaman bazıları adetten snra rahim duvarı adetten snra zaten ince olur eğer bebek olursa hormon salgılanır ve kalınlaşmaya başlar dediler bi bilginiz var mı 🥰
Ben günde 1 kez alıyorum ağızdan . Fitil olarak işe yaramamıştı bende cok fazla sonra ağızdan almaya basladım doktorumun önerisiyle

Cok korkuyorum negatif gormekten ya 😐😐😐 ondan biraz beklemek istedim
Ay seni oyle iyi anliyorum ki 🥲bende test fobisi var 🙈
Biz de korktuk canim,endiseni duygunu cok iyi anlıyorum ama sana bir şey diyeyim mi belirti arama sakın. Yarin nöbetçi eczaneden test mi alsan ki ya🙈

Kiz dimi, böyle sabirli istikrarli insanlara hayranim😂
Tablos gaza getirmesen bende yapamazdim ya 🥲🤣🤣

Aman kuzum şuan dursun. Yeni yeni şeyler öğreniyorum düşük yapan 40 günlük lohusa sayılırmis kanama devam edermis bide üstüne adet gorulurmus neler öğrendim çok şaşırdım 🤦🏼‍♀️ ne kadar doğru bilemiyorum
Evet Kuzum bunu bende ogrendim oyle maalesef insallah su gunleri atlat hazir ol rabbim bu gunleri tekrar yasatmasin 💙

X