Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yayayayya 😍😍😍hadi bakalim insallah ya cok umutla bekliyorum bende

Bu hafta baska sehirdeydi o yuzden mi bakmadi anlamadim tam o olmadigi zaman problem cikiyor zaten
Doktor degistirsem bosta kalirim cicegim en erken rdv bulmak istesem doguma anca 🤣

Cok sukur vakit kaldi esinle sana insallah da ol der olur simdi 14 gun sabir 😍
Ay anam sisteminiz ne değişik 🤦🏼‍♀️
Neyse pazartesiye az kaldı 😍

Insallah cicegim geriye tek beklemek kaldi insallah pozitifi verirsin de oyle gider gonul rahatligiyla 😍♥️

Igne haric 14 gun en erken 12. Gunde kesin bilgi aslinda ama 14 iyi yani
Aslinda sana kalmis bekleyebilirsen adet gunu bekleyemezsen 13-14. Gunde yapabilirsin az kalmis senin de insallah vardir ya
İnşallah 🙏🏻 o zaman ben 14. Gün bir yaparım sonra da regl dönemini beklerim. Hem çok heyecanlanıyorum hemde heyecanlanmamaya çalışıyorum üzülmiyim diye. İnşallah Allah’ım nasip eder bana ve tüm yürekten isteyenlere 🙏🏻

İnşallah 🙏🏻 o zaman ben 14. Gün bir yaparım sonra da regl dönemini beklerim. Hem çok heyecanlanıyorum hemde heyecanlanmamaya çalışıyorum üzülmiyim diye. İnşallah Allah’ım nasip eder bana ve tüm yürekten isteyenlere 🙏🏻
Birinci kullanisinmi canim
Stres yapma dusunme baska seylerle ugras bu surecte biliyorum zor ama kafaya takmak pek iyi olmuyor 😍rabbim mutlaka nasip etsin

İnşallah güzel kalplim ❤️ çok şükürr 🤭 İğneyi vurdum 2 ya da 3 şubatta test yapıcam nasipse eşim gitmeden birlikte öğrenelim var ya da yok telefonda söylemek istemiyorum ☺️
Kuzumsen progestan fitil kullanmaya nezaman başlıyacaksın iğneden sonra ?

X