Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten vaktin az cicegim vur insallah nasip eder rabbim 16 az degil netten de baktim gene 16-20 mm arasi igne diyor insallah nasip etsin mevlam
Aynen balım ya şu işi bi kenara bırakıp önüme devam etmem lazım ve şuan senin doktoruna daha çok güveniyorum çünkü cidden başarılı O 16 iyidir diyodu daha önce 22de vurdum tutmadı bu sefer de erken olsun

Kuzum sende progestéron basla unutma onemli 22 zaten cok degilmi 22 de kendi catlar zaten veya kist olusur ilginc yani
Sende hergun iliski ne kadar cok iliski o kadar iyi ama 36. Saati tabi ihmal etme rabbim nasip etsin insallah

Bence de 22 çoktu kuzum ve günde 2.5 büyüyodu iki gün sonra çatladı içindeki de boşaldı anlamı kalmadı bence bu ay doğru olanı yaptığımı düşünüyorum gerisi tevekkül Bugünden başlıyım mı değerlendirmeye kuzucum ?? Gece 1-2 arası vurucam iğneyi

Hayırlı uğurlu gelsin inşallah 16 mm yumurtayla birazdan bende vurucam Beklemeyi düşündüm bir gün daha ama 36 saat sonra ilişki için uygun zaman denk gelmeyecek umarım erken değildir 16 mm ve bu ay olur
Amin inşallah canım saol İnşallah olur canım rabbim nasip etsin hepimize Benim bi arkadasım femara kullanmıs onuda bugün öğrendim 15 mm olmus ve kendiliğinden çatlamıs önümüzdeki ay doğurcak inşallah rabbim büyüktür
Amin kuzum çok amin Kuzum afedersin dün değerlendirmiştim saat 19 da vuruldum bugünde mi değerlendiriyim ? Ben hesapladım 36 saat sonra pazar sabah 7 oluyor ozaman değerlendirmeyi düşünüyordum ve sonraki günleri artık bekliycez 12 gün nasıl geçicek ya

Kizlar ikinizde esinizi ikna edebilirseniz bugunden baslayin degerlendirebildiginiz kadar degerlendirin sonucta sperm uc gun yasiyor ve ne kadar cok sperm o kadar iyi ama esler istemeyebilir kendimden biliyorum olmazsa da 36. Saat ama buldugunuz yerde cokûn adama
12 gun boyunca dusunmeyin stres yapmayin insallah olur ya

Ahahah Sperm azalması olmaz demi kuzum valla bilmediğimden soruyorum hergün iyi değil diyorlar ya

Sen ovitrelle vuruldugun günden beri mi oldu ilişki kuzum?

Ahahah Sperm azalması olmaz demi kuzum valla bilmediğimden soruyorum hergün iyi değil diyorlar ya
Kuzum onuda diyorlar ya her kafadan bir ses cikiyor normalde bir doktor gunubirlik Diyor bir doktor hergun valla anlamasi cok zor
Sen ovitrelle vuruldugun günden beri mi oldu ilişki kuzum?
Kuzum ben ovitrelle den once basladim iliskiye bir iki gunler atladigim oldu esim yuzunden ama genelde duzenli hergun yapmaya calistim ki catladiktan uc gune kadar devam ettim nolur nolmaz 5. Ci ovitrelledi benim riske atmak istemedim doktor da hergun demisti

Ben sadece 3 gun degerlendirdim ya

Aynen kuzum aslında benim dr da vuruldugun gün sonraki günler demişti ama işte biliyorsn dr biraz bana güvn vermeyince neyse kuzum tamam ben bi duruma göre bakıyım bugünüde değerlendirmeye çalısıyım

Aynen kuzum aslında benim dr da vuruldugun gün sonraki günler demişti ama işte biliyorsn dr biraz bana güvn vermeyince neyse kuzum tamam ben bi duruma göre bakıyım bugünüde değerlendirmeye çalısıyım
Kuzuum ne zaman tutacagini Allah bilir ama iste sen degerlendir gerisi Allah’a birak tek dogru sey 36. Saat sanirim burda hepsi bisey dedigi icin sende haklisin

İşten 1de gelecek gece iğnemi yapıcaz sonra duruma el koyuyorum o zaman Zaten gitcek özleyecek yani
Erken vurup hamile kalanların oranı çok daha yüksek sanırım ya hadi inşallah benim de pazar 14.00 civarı olucak öncesinde eşime kemik suyuna çorba+kahve+vitamin yüklemesiii

Aklina takilani sor biz cevaplariz zaten
Hadi hayırlısı inşallah 14 gun sonra pozitif görelim

Ajajjajaj Aynen siz iyisiniz seninki hayir diyemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…