Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaaaaaaa beklenen renk😂
Olacak kesin ben inanıyorum 🥰
Duamdasin bebeğim,her bebegim icin dua ederken konustugum arkadaslarimin isimlerini telefonumda notlara ekledim sizin icinde kullanici adinizla dua ekliyorum 🙏🏻🙏🏻
İnşallah sağlıklı olur kuzum bol ceviz fındık yiyorum 😂 hepimiz sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım inşallah 🙏

inşallah kısa zamanda nasip eder Allah kendini germe yaşında gençmiş ben bu ay sekiz iğne vuruldum cidden psikolojik olarak yıpratıcı ama her şeyin bir vakti vardır değil mi :KK200:
amin canım hepimize nasip olur inşallah en sağlıklı en hayırlı şekilde
Evet kuzum maalesef yıpratıcı bir süreç 😔 benim geçen ay kimyasal oldu bu ay doktorum ilaca 1 ay ara verelim dedi ovülasyon ile takip ediyorum inşallah bu ay güzel haberi alırız 🙏
geçmiş olsun canım inşallah bu ay seviniriz hepimiz
Insallah hepinizden bu ay guzel haberler aliriz 😍😍
ayağını sürüseydin şöyle güzelce :KK70: hatta ayakkabının altına adımızı yaz :KK70:

ben bugün ovitrelle vuruldum 36 saat sonra dedi doktor hamile hanımlar sonra ne yaptınız :halay:
Kuzum iliskiyi bol tut ve 36. Saati denk getir birde burda okumustum 12. Saat diye iste bol bol sévisin 🤣birde helen kalkma bir iki saat uzan tabloskomun dedigi gibi insallah tutar 😍😍ya
Kızlar ben çalışmalara başlıyoruz 😂 bakın dua etmeye bugünden başlayabilirsiniz hamilelere sesleniyorum 😂😂 Magnifiaque Magnifiaque mutlutablo mutlutablo Eki Görüntüle 2986009
Ayy sukur rabbime hadi bakalim 😍😍dualarimdasin begusum
amin canım hepimize nasip olur inşallah en sağlıklı en hayırlı şekilde

geçmiş olsun canım inşallah bu ay seviniriz hepimiz

ayağını sürüseydin şöyle güzelce :KK70: hatta ayakkabının altına adımızı yaz :KK70:
Ayaklarimizi surukleyerzk gezelim yeterki olsun da 😍🤣🤣

Kuzum iliskiyi bol tut ve 36. Saati denk getir birde burda okumustum 12. Saat diye iste bol bol sévisin 🤣birde helen kalkma bir iki saat uzan tabloskomun dedigi gibi insallah tutar 😍😍ya
ya bir kısımda da diyorlar ki 12. saatte ilişki sperm kalitesini düşürüyor ondan kafam karıştı doktorum 36. saat olsun da devamı kafana göre dedi:KK70:

Ayy sukur rabbime hadi bakalim 😍😍dualarimdasin begusum

Ayaklarimizi surukleyerzk gezelim yeterki olsun da 😍🤣🤣
İnşallah tutar canım ya 🙏 yine 3 gün üst üste değerlendirip beklemeye geçicem 🤗 inşallah bu ay sağlıklı gebelik nasip olur 🤲

ya bir kısımda da diyorlar ki 12. saatte ilişki sperm kalitesini düşürüyor ondan kafam karıştı doktorum 36. saat olsun da devamı kafana göre dedi:KK70:
Kafana gore takil gitsin 😍olur insallah tum kalbimle dualarimdasiniz
İnşallah tutar canım ya 🙏 yine 3 gün üst üste değerlendirip beklemeye geçicem 🤗 inşallah bu ay sağlıklı gebelik nasip olur 🤲
😍insallah begusum senin icin de gecerli hemen kalkma gerisi nasip 🤤

X