Gebeliğe Hazırlık ovitrelle ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugun catlatma ıgne sının 7 gunu mlsfe kaset testlerden yapmıstım negatif oyle sınırım bozuk ki bu saatten sonrada bence hamıle kalınmaz artık bilgisı olan cvp yazarsa sevınırım

Kızlar benimde ıgnenın bugun 10 gunum dun test yaptım negatif tı en ılk kımyasal gecırdım buda olmayacak gını duruyo ama hayırlısı artık ıns isteyen herkese bebıs basıp ader

Nasıl yani şimdi ben adetim 18 Mayıs da başladı 20mayis da lekelenme şeklinde bitti 26 Mayıs da iğneyi vurdum işte kafam karıştı şimdi bir hafta oldu iğneyi vurali ama adetim iki gün sürdü nasıl anlatacağım

Çok karışık olmuş adet oldugunuzu düşünüyorsanız neden iğneyi vurdunuz anlayamadım.
Ovitrelle ilaç kullanılmadan önce vuruluyormu bilmiyorum ama ben letu kullandım sonra yumurtalari kontrol etti ve gün verdi o şekilde ovitrelleyi kullandım . Ama doktor bana şu gün vurun dedi yani size doktorunuz söylemedimi

Kızlar bugun catlatma ıgne sının 7 gunu mlsfe kaset testlerden yapmıstım negatif oyle sınırım bozuk ki bu saatten sonrada bence hamıle kalınmaz artık bilgisı olan cvp yazarsa sevın

Kızlar bugun catlatma ıgne sının 7 gunu mlsfe kaset testlerden yapmıstım negatif oyle sınırım bozuk ki bu saatten sonrada bence hamıle kalınmaz artık bilgisı olan cvp yazarsa sevınırım
Sonuç tutmuş bile olsa 7. Günde bişey belli olmaz ki bence 14-15. Günlerini bekleyin

Bende adetin üçüncü günü klomen kullandım bir hafta sonra yumurta kontrolü yaptım bir tane 21 mm oluşmuştu aynı gün iğne vurdum beklemedeyim

Bende klomeni adetin 5. Günü başladım ilaca başladıktan 10 gün sonra yumurta takibe başladık. 10. Günde solda 10mm sağda 10ve 12 mm yumurta ölçüldü. 10. Gün olmasına rağmen değerlerim çok mu düşük. İlk seferde 20. Güne kadar 10 mm de kaldı büyümedi o yüzden iğne bile olamadım. Pazartesi tekrar bakılacak. İnşallah bu 3 günde gelişmiş olurlar

İnşallah cnm

Merhaba, öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah Bu ay ben de ilk kez letu kullanıyorum son dozunu içtim. Kahverengi lekelenme devam ediyor hatta biraz kanama bile oldu yoğun değildi. Siz ilk denemede mi gebe kaldınız? Çarşamba kontrolüm var ovitrelle ile çatlatacak doktorum yumurtayı

Merhaba ben letuyu 4ay kadar ve catlatmayi 3ay kullandım ve son ay aşılama ile hamile kaldım stres yapmayın inşallah aşılama gereği duymadan hamilelik oluşur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…